Chodzież Kamelia - Idealne naczynia porcelanowe na co dzień oraz od święta

Zastawy porcelanowe od zawsze budziły podziw. Już wówczas, gdy Chińczycy wynajdowali to połączenie kwarcu, skalenia oraz glinki kaolinowej. Mogą przyjmować przeróżne kształty i być zdobione na niezliczoną ilość sposobów. Wszystko zależy od tego, czego oczekujesz, a w przypadku serii CHODZIEŻ KAMELIA możesz spodziewać się wyjątkowości.

Doskonała porcelana z chodzieskiej fabryki

Warto podkreślić, jak doskonałej jakości porcelana może przerodzić się w dzieło sztuki. W ramach tej kategorii oferujemy bowiem wyjątkowe zastawy oraz wiele naczyń, które zostały wykonane ze szkliwionej porcelany. Jest to materiał bardzo wytrzymały mechanicznie oraz wdzięczny do formowania. Jest też piękny, dlatego nadaje się jako budulec serwisów i naczyń pasujących nie tylko do codzienności, ale także do wyjątkowych chwil.

Perfekcyjny styl dekoracyjny

W tym wypadku znów trzeba docenić kunszt artystów rysujących nietypowe kształty, jakie przybierają talerze czy filiżanki serii CHODZIEŻ KAMELIA. To perła w koronie tego producenta. Dodanie łuków po obu stronach i często wydłużenie kształtu naczyń sprawia, że wydają się one bardziej niezwykłe i sprawiające wrażenie wyjątkowych. Mogą być jednak używane z powodzeniem na co dzień.

Chodzież Kamelia na sztuki

W tej ofercie znajduje się wiele przedmiotów kunsztownych, ale charakterystycznych. Niebieskie wzory dodają uroku i sprawiają, że nie jest to delikatna seria. Warto zobaczyć jednak także inne kubki i filiżanki, w jaki sposób wyglądają przy tej serii. Szukając wyjątkowych zastaw naczyń kuchennych, trafisz do tej kategorii. Jest jedna z odmian chodzieskiej porcelany, obok takich jak Iwona czy Kropla.

W tej kategorii są nie tylko rzeczy do jadalni, jak serwisy kawowe i obiadowe lub naczynia do serwowania, jak choćby półmiski, dzbanki czy mleczniki, ale także zastawa na sztuki. Są tu:

To bardzo praktyczne bowiem te i inne zastawy na sztuki znajdziesz w naszym sklepie internetowym, gdy zbije się jeden z posiadanych elementów zastawy.

Jakie są naczynia CHODZIEŻ KAMELIA?

Przede wszystkim w ramach naszej oferty możesz otrzymać produkty pięknie zdobione, utrzymane w kolorystyce biało-niebieskiej i bardzo charakterystyczne w wyglądzie. Są tu nie tylko klasyczne talerze i filiżanki, ale także pojedyncze przyprawniki czy serwetniki. To elementy doskonale wykonane, trwałe i mające żywy kolor. Są eleganckie.

Przydatne podczas różnych uroczystości, od wesel, urodzin i świąt Bożego Narodzenia i Wielkiej Nocy, po ważne rodzinne uroczystości, ale i niedzielny obiad. To seria, która umie dopasować się do sytuacji. Dla tych, którzy szukają rozwiązań pięknych i praktycznych.

Sprawdź wszystkie produkty!

Zapraszamy do zapoznania się z całym naszym asortymentem, który jest zgromadzony w kategorii porcelany serii CHODZIEŻ KAMELIA. To niezwykłe produkty, które wykorzystasz na różne sposoby – jako główny serwis, ale także jako serwetniki czy bulionówki. Warto sprawdzić, które spodobają się Ci szczególnie i które będziesz chciała mieć u siebie. Zapraszamy!

Propozycja dystyngowanego kształtu z delikatnym reliefem, dobrze prezentuje się w dekoracjach kwiatowych, jak i ręcznie malowana. Fason Kamelia - projekt fasonu Józef Pranke.

 
Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL