Chodzież Iwona - Ponadczasowy serwis obiadowy na każdą okazję

Wyjątkowa, bezpretensjonalna w stylu i doskonale wykonana porcelanowa zastawa to nie wszystko, co można znaleźć w tej kategorii. To niezwykle delikatne materiały oraz przyjemność jedzenia z niezwykłych dzieł sztuki. Ale nie tylko do tego przydatne są poszczególne naczynia i produkty z serii CHODZIEŻ IWONA. Poznaj je wszystkie.

Porcelana przepięknie malowana

Materiał, z którego wykonano te niezwykłe naczynia, to porcelana. Jest to zatem glinka kaolinowa ze skaleniem i kwarcem, która była wypiekana w temperaturze nie mniejszej niż 1280 stopni Celsjusza. To sprawiło, że produkty, które tu oferujemy są wysokiej jakości, nie przepuszczają gazów oraz cieczy, a przede wszystkim są szkliwione, błyszczące oraz wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne.

Niebanalny design

Warto także docenić design, który fabryka zaplanowała dla tej serii. Kolorystyka jest oczywiście biała, ale nie tylko. Jest to porcelana bogato zdobiona, nie tylko w formie przygotowania, ale także za pomocą przepięknych malunków przedstawiających kwiaty i znajdujących się zazwyczaj w górnej części produktów. Piękne kwiaty zdobią produkty z serii CHODZIEŻ IWONA, ale pojawiają się elementy bardziej stonowane z paskami koloru złotego.

Chodzież Iwona: talerze, serwisy kawowe i nie tylko!

Wśród wielu produktów z tej serii, można znaleźć między innymi serwisy do kawy czy herbaty, ale także talerze obiadowe, głębokie, deserowe, liczne bulionówki, filiżanki czy serwetniki. Są także dekoracje, takie jak świeczniki i latarenki, które wszystkie znajdziesz w naszym sklepie.

Jednocześnie seria ta jest bogata w naczynia do serwowania. Jeśli szukasz innych tego typu naczyń, sprawdź odpowiednią kategorię. A w serii CHODZIEŻ IWONA znajdziesz tam:

Warto zerknąć na stronę z tą kategorią i sprawdzić, czy wśród wykwintnych produktów nie ma czegoś, czego potrzebujesz w swojej kuchni, jadalni czy w salonie.

Jak użyjesz produktów z tej kategorii?

Warto pomyśleć, jak doskonały kunszt wykonania filiżanek, mis, bulionówek i innych możesz zagospodarować u siebie. To oczywiście zestawy do zadań specjalnych, na wyjątkowe okazje, zwłaszcza te, które mają bogate zdobienia z kwiatów. To serwisy, które można zastosować choćby podczas rodzinnych uroczystości, wyjątkowych okazji czy niezwykłych wydarzeń.

Z drugiej strony to także produkty, które doskonale komponują się z elegancko nakrytym stołem. Warto, byś pomyślała o tym, czego dokładnie użyjesz do nakrycia, by uwypuklić delikatność polskiej porcelany w kontraście z florystycznymi ornamentami.

Zerknij na wszystkie produkty!

Zachęcamy do przejrzenia całego asortymentu zgromadzonego w serii CHODZIEŻ IWONA, by mieć pewność, że wybierzesz najlepiej z możliwych opcji. Pamiętaj, że jest to seria delikatna, ale i bogato zdobiona, co sprawia, że doskonale uświetni niezwykłe momenty Twojego życia i życia Twojej rodziny. Sprawdź, czego potrzebujesz i zajrzyj do nas! Czekają na Ciebie produkty, które staną się wyjątkową ozdobą domu. Zapraszamy!

Legendarny serwis cieszący się niezmniennym powodzeniem od ponad 30-tu lat. Klasyczne, reliefowe kształty wyglądają atrakcyjnie zarówno w bogatych, kwiatowych dekoracjach, jak i delikatnych, złotych liniach. Fason Iwona - projekt fasonu Zespół Ośrodka Wzornictwa.
 
Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL