Chodzież Akcent

Delikatna porcelana z Chodzieży oraz niezwykły styl, który przekłada się na niezwykły wygląd i jakość. Tak w skrócie można opisać serię, którą oferujemy w ramach tej kategorii. Jest to jednak z serii tego producenta, która docenia historię i tradycję tworzenia unikatowych porcelanowych naczyń przez tę jedną z najbardziej znanych polskich firm.

Wyjątkowa porcelana w wyjątkowym anturażu

Lekka, delikatna i różnorodna. Seria CHODZIEŻ AKCENT jest dość rozbudowana, bowiem nie jest to tylko tej jeden typ naczyń. Jednak w każdym przypadku zadbano o doskonałe materiały, idealnie połączone ze sobą i wypiekane w odpowiedniej temperaturze. To sprawiło że możemy oglądać i korzystać ze szkliwionej serii produktów do kuchni i jadalni.

Różnorodne barwy zdobień

W tej serii znajduje się wiele różnych projektów, bowiem czym innym jest delikatna i kwiatowa seria AKCENT ZŁOTY KWIAT, a czym innym charakterystyczna, ale prostoliniowa seria AKCENT HILTON. Królują tu jednak obłe kształty, nieco podłużne bardziej niż owalne oraz delikatne zdobienia, które pojawiają się w różnych miejscach oraz w różnej kolorystyce. Generalnie zestawy są białe z delikatnymi dodatkami. Nie brakuje tu klasycznej, platynowej linii, ale i wymyślnych wzorów kwiatów.

Chodzież Akcent - talerzyki, filiżanki i inne

Seria chodzieskiej porcelany to symbol jakości. Ale nie tylko. To także niezwykła podróż wśród pięknie zdobionych waz, filiżanek, spodków i wielu innych. W ramach serii CHODZIEŻ AKCENT pojawiają się naczynia do serwowania, takie jak:

To doskonały sposób na podanie wykwintnych potraw. A jeśli szukasz czegoś więcej lub czegoś innego, szukaj na naszej stronie, by zobaczyć inne naczynia do serwowania.

W ramach tej kategorii dostępne są także inne produkty, takie jak całe serwisy kawowe, obiadowe czy obiadowo-kawowe oraz elementy dostępne na sztuki z zastawy na sztuki, gdzie znajdziesz także spodki i talerze deserowe w różnych zdobieniach.

Jakie są produkty z serii CHODZIEŻ AKCENT?

Wszystkie produkty z tej kategorii to doskonała wytrzymałość mechaniczna i piękny design. Są to serwisy i zastawy stołowe, które przez długi czas będą Ci towarzyszyć, a biel w połączeniu ze zdobieniami pozwoli na wykorzystanie tego rodzaju naczyń w wyjątkowych chwilach, takich jak wesela, komunie czy święta. Jednak niektóre zastawy stołowe sprawdzą się także przy bardziej prozaicznych okazjach.

Dużym plusem jest nie tylko samo wykonanie, ale także właściwości porcelany. Pozwala ona na używanie talerzy, spodków, filiżanek i innych w zmywarce oraz na korzystanie z nich w kuchence mikrofalowej. To oznacza, że są to nie tylko przepiękne naczynia, ale także bardzo praktyczne.

Sprawdź naszą ofertę!

Zapraszamy do zapoznania się z każdym produktem z każdej serii dostępnej w ramach kategorii CHODZIEŻ AKCENT. Odkryj piękno wszystkich produktów, ale wybierz takie, które najlepiej dopasują się do Twojego domu oraz pozwolą Ci odkryć piękno wspólnie zjadanego posiłku. To wyjątkowe chwile, które spędzisz w wyjątkowym towarzystwie.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BOLESŁAWIEC
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
DURALEX
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SIMAX
SSW
ILLA OLIVILLA
TERMISIL
WAZA