Krosno Casual Balance

Przepiękne produkty ze szkła to punkt obowiązkowy w każdym domu. Dlatego ta kategoria tak doskonale przybliża się do Twoich potrzeb. Możesz tu znaleźć codzienne szklane naczynia, które przydadzą Ci się częściej niż myślisz. Seria Casual należy do najbardziej wyjątkowych i jest znakiem rozpoznawczym firmy Krosno. Sprawdź, czy trafi na Twoją półkę.

Wyjątkowy materiał

W tym przypadku możesz mieć pewność, że liczy się jakość. Nasz sklep oferuje tylko takie produkty, które doskonale sprawdzają się nie tylko w wyglądzie. Skład chemiczny szkła, które wytwarzane jest w fabryce Krosna, jest tak wyjątkowy, że wiadomo, iż jest to szkło trwałe, odporne na drobne uszkodzenia oraz niepodatne na tłuczenie. Warto także zwrócić uwagę, że może być przygotowywane z domieszką związków barwiących je na różne kolory.

Prostota, ale i piękno

Design w serii KROSNO CASUAL BALANCE nie jest bardzo wyszukany. Szkło ma naturalny, przezroczysty kolor, jest wykonane z dobrych domieszek i piasku kwarcowego, co sprawia, że staje się błyszczące. Co ważne, zaprojektowano tu klasyczne, podłużne formy bez bogatych zdobień, choć w przypadku niektórych kieliszków stopki są nieco bardziej ekstrawaganckie. Całość ma być elegancka i praktyczna zarazem.

Kieliszki do wódki, kieliszki do wina i inne

W ramach tej kategorii przedstawiamy wyjątkowej jakości naczynia szklane, które są przeznaczone do podawania drinków i napoi alkoholowych, ale także do codziennego użytkowania. Ważne jest tu przede wszystkim to, by docenić różnorodność asortymentu. Znajdziesz tu bowiem:

Te dwie kategorie mają także wiele podkategorii, w których możesz znaleźć te i inne szklane wyroby firmy Krosno. Seria KROSNO CASUAL BALANCE zwiera między innymi kieliszki do wódki, kieliszki do wina czerwonego, kieliszki do szampana, kieliszki do koniaku, ale także bardziej praktyczne szklanki do whisky (choć nie tylko) oraz do napojów ogólnych. To proste produkty, które wyróżniają się tylko jakością.

Czego możesz spodziewać się po produktach tej kategorii?

Przede wszystkim zwróć uwagę na jakość wykonania, bowiem krośnieńskie huty szkła uchodzą za najlepsze w naszym kraju. To także praktyczność, bowiem nie tylko są ładne, ale także dobrze wykonane, a więc możesz je myć w zmywarce oraz używać w mikrofali, a także wykorzystywać normalnie na co dzień. Dzięki temu zachowanie czystości jest dużo prostsze.

Co ważne, są to produkty do użytku w różnych sytuacjach. Możesz wybrać zwykłe szklanki, które użyjesz na co dzień, do soków, wody i innych napojów, ale możesz także wybrać szklanki do whisky czy kieliszki do szampana i postawić je na stół przy wyjątkowej uroczystości, np. urodzinach czy imieninach lub podczas spotkania sylwestrowego.

Sprawdź sama!

Przyjrzyj się dokładnie naszym produktom, które dostrzeżesz powyżej. Dzięki temu będziesz wiedziała nie tylko, czy Ci się podobają, ale także, czy przydadzą Ci się podczas codziennych czynności oraz na inne, wyjątkowe okazje. Jednak jeśli szukasz czegoś, czego nie znalazłaś w tej kategorii KROSNO CASUAL BALANCE, koniecznie sprawdź inne z naszego sklepu i wybierze produkty doskonałe dla Ciebie!

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL