Bulionówki porcelanowe do zastawy stołowej

Złoty, klarowny bulion to tradycyjny polski posiłek, bez którego wielu z nas nie wyobraża sobie niedzieli. Podawany jest ne tylko w domach rodzinnych, ale również na imprezach okolicznościowych, gdzie serwowany jako pierwszy przecina czerwoną wstęgę i rozpoczyna ucztę. Mimo swojego tradycyjnego charakteru, rosół może być podawany w zupełnie nowoczesnych naczyniach. Bulionówki w naszym sklepie są odpowiedzią na potrzeby każdego Klienta.

Czego wymaga się od bulionówki?

Uzupełniając zastawę stołową w bulionówki na uwadze należy mieć najważniejsze cechy, jakie naczynie powinno mieć.

  • Wygoda – naczynie do bulionu ma specyficzny kształt, niewielki rozmiar, dlatego cała bryła musi być możliwe jak najbardziej ergonomiczna. Spożywanie bulionu nie powinno sprawiać trudności, a być przyjemnością.

  • Odpowiednia pojemność – w naszej ofercie znaleźć można bulionówki porcelanowe w różnych rozmiarach – od 200 ml, przez standardowe 320 ml, aż po 400 ml. Mniejsze zazwyczaj dołączane są do zastaw stołowych używanych na dużych przyjęciach w restauracjach i salach, większe natomiast chętniej wybiera się na rodzinny stół.

  • Wysoka jakość – trwałość i solidność naczyń zapewniona jest przez wiodące na rynku marki produkujące porcelanę. Bulionówki Ćmielów czy bulionówki Chodzież zaskakują lekkością i jednocześnie zadziwiają odpornością na zarysowania.

  • Bulionówka ze spodkiem lub bez spodka – talerzyk do bulionówki to kwestia przede wszystkim jej kształtu. Te, które przypominają kształt filiżanek będą wymagały spodka, zarówno ze względu na wygodę, jak i estetykę.

Design bulionówek ma znaczenie

Atrakcyjność wizualna naczyń do bulionu musi być spójna z pozostałymi elementami zastawy. Rosół serwowany jest zazwyczaj na początku przyjęcia, gdzie zestawiony jest z talerzami, wazami i innymi naczyniami ustawionymi już na stole. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór bulionówek, które doskonale wkomponują się w każdą zastawę stołową, bez względu na to, czy jej walory będą bardziej nowoczesne, czy klasyczne lub tradycyjne.

Oferujemy pełen wachlarz naczyń uzupełniających bogaty katalog serwisów porcelanowych. Jeżeli potrzebujesz uzupełnić kolekcję swoich porcelanowych naczyń o dodatkowe elementy zestawu takie jak porcelanowe bulionówki to ta oferta jest dla Ciebie. Oferta tylko najlepszych polskich producentów między innymi Porcelana Lubiana oraz Porcelana Kristoff.

 

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL