Bliźniaki kamienne

Tradycyjne naczynia ceramiczne odnajdują się również we współczesnych kuchniach. Ich uatrakcyjniona estetyka łączy się ze znaną naszym babciom praktycznością, przez co ceniona jest przez coraz więcej kucharzy. Bliźniaki kamienne o różnej pojemności i wykończeniu doskonale wkomponowują się w każdą aranżację oraz zapewnią ciekawe rozwiązania.

Bliźniaki kamienne – serwowanie według tradycji

Nowoczesne naczynia podwójne z kamionki wciąż mają charakter klasyczny, który przypomina kamionki z kuchni naszych przodków. Wśród dostępnej w naszym sklepie ceramiki do kiszenia i robienia zapraw, znajdują się również wyroby kamionkowe do serwowania. Bliźniaki kamienne mogą stanowić atrakcyjny sposób podania przypraw, dipów czy ogórków małosolnych i konserwowych. W naszej ofercie znajdują się naczynia kamionkowe o różnej pojemności i głębokości. Zarówno te płaski, jak i głębokie znalazły zastosowanie na stołach wielu naszych Klientów. Naczynia z ceramiki są trwałe, solidne i odporne. Mogą być używane w piekarniku i kuchence mikrofalowej, a także myte w zmywarce.

Poznaj naszą ofertę i zyskaj:

  • Wysoka jakość i różnorodność produktów zapewnione dzięki współpracy z najlepszymi producentami. Nasi dostawcy wybierają do produkcji materiały z najwyższej półki oraz wykorzystują technologie, które zapewniają im trwałość. Dbałość o szczegóły sprawia, że naczynia podwójne z kamionki doskonale zaprezentują się na Twoim stole.

  • Szeroki wybór produktów – w naszej ofercie znajdują się naczynia kamionkowe o bogatej stylistyce, różnych pojemnościach i kształtach, których wybór dostosowujesz do indywidualnego gustu.

  • Kompleksową obsługę – jesteśmy tu dla Ciebie. Od 2007 roku tworzymy zespół, którego zadaniem jest przygotowanie i modyfikacja oferty tak, by spełniała Twoje oczekiwania. Swoje doświadczenie wykorzystujemy w znajdowaniu najlepszych rozwiązań.

  • Zapewniamy sprawna realizację zamówienia – doskonale wiemy, jak cenny jest Twój czas. Zapewniamy również, że wszystkie naczynia są odpowiednio zabezpieczone i spakowane na czas dostawy.

Bliźniaki kamienne były znane już w starożytności. Wypala się je gliny z domieszką szamotu ewentualnie piasku kwarcowego  w bardzo wysokiej temperaturze zwykle 1230-1300 °C stąd ich odporność na uszkodzenia mechaniczne. Przechowywano w nich przyprawy np. w asortymencie jest podwójne naczynie na sól i pieprz czy litrowe bliźniaki kamienne i mniejsze np. bliźniaki 0,1 litra

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL