Amefa Augsburger Faden - Szykowne sztućce Amefa

Wyrafinowany styl zaprezentowany w tej kolekcji to tylko jeden z wielu jej atutów. Nadzwyczajność tych sztućców polega na wysokiej funkcjonalności i poręczności. Niezwykle gustowne wykończenie sztućców nadaje im określonego, eleganckiego charakteru. Rękojeść sztućców jest zgrabna i delikatnie zdobiona.

Kolekcja Augsburger Faden dostępna na stronie naszego sklepu internetowego, składa się na:

• komplet 24 sztućców na 6 osób

Sztućce z kolekcji Augsburger Faden są wytworem reprezentacyjnym dla producenta z Holandii. Ponadto, gwarantujemy, że zachwycą każdego, kto usiądzie z Tobą do stołu. Komplet niezawodnych, oryginalnych sztućców z serii Augsburger Faden to idealny pomysł na prezent. Zastanawiasz się nad idealnym, praktycznym prezentem? Idziesz na parapetówkę do znajomych lub też szukasz idealnego zestawu sztućców dla swoich krewnych? AMEFA Augsburger Faden nie zawiedzie Twoich oczekiwań. Sztućce są lekkie i łatwe w utrzymaniu. To bardzo dobra inwestycja w wyposażenie jadalni i kuchni. Niezawodny, odporny na korozję i elegancki komplet to sztućce, jakich potrzebujesz. Dodatkowo, do standardowego kompletu, dołączamy 6 łyżeczek do mrożonej herbaty z kolekcji AMEFA Elegance gratis!!! Jest to oferta nie do odrzucenia.

Prezent idealny

Zestaw z kolekcji AMEFA Augsburger Faden to idealny prezent dla nowożeńców. Młode małżeństwa, które wiją gniazdko, wykazują duże zapotrzebowanie na wysokiej jakości przedmioty codziennego użytku. Sprezentuj im więc ponadczasowe, uniwersalne i unikatowe sztućce AMEFA. Komplet sprawdzi się doskonale również jako uzupełnienie zastawy stołowej. Na stronie naszego sklepu internetowego znajdziesz sztućce ze stali nierdzewnej, których cena nie nadwyręży Twojego budżetu. Zadbaj o to, by Twój prezent służył nowożeńcom na lata i był ozdobą dla ich domu. Ze sztućcami firmy AMEFA- nabycie odpowiedniego kompletu na prezent to łatwy, nieskomplikowany proces. Ponadto- gwarantujemy, że obdarowani będą z niego zadowoleni, a osoba obdarowująca- usatysfakcjonowana z dokonania najlepszego wyboru z możliwych.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL