Amefa Tokyo - Sztućce Amefa na każdą wyjątkową okazję

Japoński minimalizm wnętrza urzekać może prostotą i szykiem. W tak zaprojektowanym wnętrzu każdy, kto tego potrzebuje, może osiągnąć komfort  wyciszenia i powrócić do pierwotnej równowagi. W dobie nowoczesności i pośpiechu warto jest czasem przystanąć i zamiast przedmiotom poświęcić uwagę temu co naprawdę ważne. Inspirowany tą myślą holenderski producent Amefa postanowił stworzyć niebanalną kolekcję sztućców Amefa Tokyo, które pozwolą cieszyć się minimalizmem i wolnością myśli przy każdym posiłku.

Niezwykłość prostoty

Prezentowane sztućce to kolekcja niezwykła i niebanalna, choć niezwykle nieskomplikowana. Jej nietuzinkowość zawdzięczać można myśli towarzyszącej  tworzeniu tego niespotykanie estetycznego designu nawiązującego do form japońskich i lekkości tamtejszych wnętrz. Chociaż Japończycy na co dzień ograniczyli używanie europejskich wzorów sztućców do minimum, na całe szczęście wciąż możemy zaklinać atmosferę ich niekonwencjonalnego i pełnego spokoju minimalizmu w przedmiotach użytku codziennego dostępnych na rynek europejski, takich jak niespotykana linia kolekcji Amefa Tokyo.

Delikatny obrys kształtu noża oraz nietypowa szerokość części użytkowej widelca to prawdziwe perełki współczesnego designu, który ciesząc oko staje się ucieleśnieniem myśli o prostocie i umiarze formy. Ta – choć jej rola w tym wypadku ogranicza się do niezbędnego minimum zachwycać może właśnie tą ascetyczną niecodziennością i delikatnością wprowadzenia geometrycznych rączek. Pozbawiona ozdób powierzchnia na wysoki połysk cieszy oko właśnie odbijanym i zastanym światłem pomieszczenia.

Zachwycająca wielofunkcyjność

Ciekawy, choć oszczędny design stanowi niebywałą zaletę kolekcji Amefa Tokyo pozwalając na łączenie ją z każdym typem wystroju wnętrza. Ta niezwykła zaleta pozwala na wprowadzenie fascynacji minimalizmem również na stoły znajdujące się w pomieszczeniach na wskroś klasycznych – podkreślając wówczas ozdobność pozostałych przedmiotów. Prezentowane na stole, wśród pozostałych elementów nakrycia stołu, sztućce Amefa Tokyo nigdy nie przyćmiewają potraw i naczyń, pozostając niezbędnym i funkcjonalnym narzędziem spożywania potraw.

Ascetyczny charakter sprawia, że sztućce te świetnie sprawdzają się nie tylko w przypadku kameralnych posiłków, ale także przy większych uroczystościach. Odpowiednio wyprofilowany nóż pozwala natomiast na korzystanie z nich przez całą dobę – zarówno do obiadów i kolacji, jak i do śniadań, bez konieczności poszukiwania i zakupu oddzielnego kompletu śniadaniowego. Szeroki widelec jest tu również bardzo dużym plusem, bo pozwala na pewniejsze nakładanie i komfort stabilnego użytkowania. Sztućce idealnie sprawdzą się również w roli prezentu na rocznicę, ślub, lub podarku związanego z zakupem nowego lokum.

Wysoka jakość wykonania

Holenderski producent Amefa znany jest ze swojej szczególnej troski o jakość oferowanych przez siebie produktów. Wyjątkowa kolekcja Amefa Tokyo to zestaw produktów wykonanych z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, którą można myć w zmywarce bez obaw o utratę jej jakości. Serdecznie zapraszamy do zakupu i sprawdzenia reszty naszego asortymentu.

Sztućce Tokyo to perfekcyjne wykonane produkty firmy Amefa. Jest to idealne rozwiązanie na każde przyjęcie. Wspaniała błyszcząca powierzchnia wypolerowanej stali nierdzewnej z najwyższej półki zachwyci każdego z gości, a ich cenne właściwości sprawią, że nie będziemy mieli problemu z korozją, ani z ich czyszczeniem. Bez trudu wrzucimy je do zmywarki, nie martwiąc się o to, że się zniszczą.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL