Amefa Sophie - Ideał doskonałości, zestaw sztućców Amefa

Rozpoczynając nowe życie u boku wymarzonej osoby to wielka radość. Wkraczając na tę ścieżkę warto jest wyposażyć się także w komplet przedmiotów, które pozwolą cieszyć się bez przeszkód magią codziennego wspólnego życia. Do kręgu takich rzeczy z całą pewnością należy wybór odpowiednich sztućców stołowych, które zdolne będą sprostać oczekiwaniom. Wśród wielu innych opcji, na szczególną uwagę zasługują sztućce z kolekcji Amefa Sophie, które wprost stworzone są z myślą wieloletnim użytkowaniu.

Piękna elegancja

Wybierając komplet, który sprostać ma wszystkim zadaniom warto wziąć od uwagę jego prezencję, a ta należąca do kolekcji Amefa Sophie jest nienaganna w każdym calu. Elegancka prostota wynika z pozbawienia sztućców wszelkich wymyślnych wzorów mogących przytłaczać, albo skupiać na sobie zbytnio uwagę. Zamiast tego zastosowano delikatne zdobienia po postacią linii okalającej rączkę – te dodają szyku i klasy w sposób niebanalny, a zarazem niewymuszony. Dzięki temu zabiegowi sztućce zyskują niepowtarzalną klasę i charakter.

Idealnie zaprojektowane holenderskie sztućce Amefa Sophie to kolekcja pozwalająca w sposób subtelny i nienarzucający się zaznaczać klasę i dobry gust gospodarzy. Oszczędnie wykonane zdobienia pozwalają również łączyć tę wyjątkową serię sztućców z każdym rodzajem wnętrza. Ta możliwość, to komfort pewności, że wybrane przez nas nakrycie stołu i zastawa stołowa zawsze prezentować się będą idealnie i cieszyć gości luksusową elegancją.

Wysublimowana funkcjonalność

Zestaw proponowany przez holenderskiego producenta Amefa to nie tylko delikatna elegancja, ale także wspaniałe możliwości. Dostępny w naszym asortymencie komplet zawiera między innymi: noże, widelce, łyżki stołowe, łyżeczki do herbaty, widelczyki do ciasta oraz całą gamę sztućców do serwowania potraw: łyżka wazowa, czerpak do sosu, łopatka do ciasta, łyżka i widelec do sałatek. To czyni go kolekcją niemal doskonałą, która sprawdzi się w każdych okolicznościach: czy chodzi o wielką uroczystość, czy jedynie o wspólne rodzinne spotkanie.

Dzięki tak szerokiej zawartości kompletu staje się on praktycznym uzupełnieniem wyposażenia domu szczególnie właśnie dla nowożeńców, oraz tych, którzy zmieniają dotychczasowe lokum. Warto zwrócić uwagę, że komplet posiada wyposażenie aż na dwanaście osób wraz z stylistycznie pasującymi sztućcami do serwowania – te zapewniają każdorazową elegancję i wyraźną jedność widoczną na stole nie tylko podczas posiłków główny, ale też deserów. Jeden zestaw Amefa Sophie zastąpić może z wyraźnym powodzeniem kilka zestawów innych producentów, gwarantując tym samym komfort użytkowania.

Gwarancja jakości

Całość zestawu Amefa Sophie to dzieło holenderskiego producenta, który zawsze dokłada wszelkich starań co do jakości swoich produktów. Te nie tylko zachwycają pięknem i funkcjonalnością, ale także właśnie solidnością materiału i starannością wykonania. W trosce o nowoczesne podejście producent zadbał także, by sztućce z tej kolekcji można było bez przeszkód i obaw o utratę ich blasku myć w zmywarce.

Piękne i instynktownie stylowe. Nietuzinkowy design i wysoka jakość produktu po prostu mówi sama za siebie, że sztućce Amefa z kolekcji Sophie to wyjątkowa propozycja do dowolnej aranżacji Twojego stołu. Sztućce Sophnie to klasycznie zaprojektowana doskonałość, ponadczasowa elegancja, której modny wzór będzie zawsze szykowny przez długie lata.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL