Amefa Scandinave - Sztućce gastronomiczne. Najtańsze sztućce w internecie

Prostota i umiar to coś, co często umyka nam w pośpiechu dnia codziennego. Wśród wielu codziennych spraw, nadmiarze obowiązków i natłoku myśli warto jest czasem przystanąć i poszukać swojej oazy spokoju w minimalistycznym sposobie urządzania wnętrz. Wśród wielu przedmiotów codziennego użytku, są i takie, z którymi spotykamy się częściej niż z innymi: mowa oczywiście o sztućcach. Te, odpowiednio dobrane, nie powinny dominować sobą stołu, a równocześnie pozostać na tyle pięknymi, by pomimo tego cieszyć sobą oko użytkownika. Idealnym rozwiązaniem jest tutaj kolekcja Amefa Scandinave.

Prosty umiar

By osiągnąć prawdziwy komfort minimalistycznego stylu warto skupić się przede wszystkim na nakryciu stołu – piękno bowiem nie zawsze wynika z przepychu – często stanowi wyraz największej prostoty. Sztućce z kolekcji Amefa Scandinave to prawdziwa uczta dla zmysłów i prawdziwa gradka dla zwolenników minimalistycznych koncepcji skandynawskiego życia. Idealnie wpasowują się nie tylko w estetykę typowo górską i chłodną, ale przenoszą jej najlepsze cechy na miejskie stoły.

Prosty, ale lekki, wyważony design holenderskich sztućców Amefa Scandinave to przede wszystkim ukłon w stronę wszystkich ceniących sobie wygodę i nowoczesny spokój. Dzięki odpowiednio zaprojektowanym kształtom i wysokiemu połyskowi sztućce dodadzą uroku wnętrzom nie dominując sobą całego stołu, a ich nienarzucająca się prostota pozwoli skupić się na smaku, rozmowie i rozmyślaniach. To niezwykłe, jak skandynawski minimalizm może wpływać na troski dnia codziennego.

Funkcjonalny minimalizm

Proponowane przez nas sztućce Amefa Scandinave to wspaniały projekt, który cieszy nie tylko oko, ale i zaspokaja nasze potrzeby względem użyteczności przedmiotów. Ciekawa koncepcja zupełnej prostoty pozwala na łączenie ich z dowolnym stylem zastanym we wnętrzu, a ich niebanalna konstrukcja sprawia, że idealnie radzą sobie z zadaniami dnia codziennego. Sztućce holenderskiego producenta sprawdzą się wspaniale w przypadku tak śniadań, obiadów i kolacji, jak i w przypadku deserów i wytwornych uroczystości.

Dodatkowym walorem tej kolekcji pozostaje obła lekkość i użyteczność, co czyni je nie tylko idealnym uzupełnieniem domowej kolekcji, ale także świetnym wyborem dla restauracji i hoteli. Dzięki dobrze zaprojektowanemu kształtowi te subtelnie delikatne w swojej prostocie sztućce odpowiednie są też dla starszych dzieci – będą stanowić także idealne uzupełnienie piknikowego kosza. Ze względu na szeroką ofertę w naszym asortymencie możliwe jest skomponowanie zestawów nie tylko obiadowych, ale też kawowo-deserowych, co czyni kolekcję wyjątkowo elastyczną – podobny efekt osiągamy udostępniając możliwość zakupu produktów Amefa Scandinave na sztuki. Dzięki takiemu zabiegowi, można zakupić dokładnie tyle sztućców ile potrzebujemy.

Wieloletnie użytkowanie

Wysoka jakość kolekcji produktów Amefa Scandinave pozwala na użytkowanie ich przez naprawdę długi czas bez straty na ich pięknym wyglądzie. Dzięki wykorzystaniu wysokogatunkowej stali nierdzewnej możliwej jest ich mycie w zmywarce z zachowaniem pięknego, wysokiego połysku.

Amefa Scandinave - sztućce wykonane ze stali nierdzewnej to oryginalny dodatek do każdej kuchni. Polecane do nowoczesnych aranżacji stołu. Swoją minimalistyczną linią doskonale nawiążą do nowoczesnych kolekcji naczyń stołowych. Znajdą swoje zastosowanie nie tylko w domu, ale ze względu na proste elementy wykończenia sztućce te stają się idealną propozycją wyposażenia punktów gastronomicznych, pensjonatów i hosteli.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL