Amefa Richardson Sheffield

Owoce i warzywa to jedne z najważniejszych produktów w kuchni. To dzięki nim możliwe jest tworzenie tak niezrównanych smakowo i wizualnie, kolorowych potraw, one sprawiają, że gotowanie to czysta przyjemność pełna możliwości i świeżych kombinacji, które czynią jedzenie tak ekscytującym. Ich obieranie i krojenie jednak nierzadko wiąże się z pewnym dyskomfortem i nie zawsze jest tak łatwe i przyjemne jak byśmy tego chcieli. W odpowiedzi na nasze oczekiwania holenderski producent Amefa wychodzi nam naprzeciw, wraz ze swoją niezwykłą linią Richardson Sheffield.

Kolorowe piękno

Noże z kolekcji Amefa Richardson Sheffield to projekt niezwykły już z samego założenia, ponieważ design ten ożywi każdą niemal kuchnię. Noże zostały zaprojektowane nie tylko tak by spełniać swoją funkcję, ale także cieszy oko w czasie pracy w kuchni. Teraz nawet przygotowywanie posiłków może stać się doznaniem wizualnym: noże i dostępny w naszym asortymencie obierak wyposażono bowiem w zestaw trzech kolorów stylistycznie nawiązujących właśnie do barw warzy i owoców: czarny, czerwony i jasno-zielony.

Ten niezwykły wygląd doda uroku każdej bez wyjątku kuchni i pomoże również w wyborze odpowiedniego noża oraz szybkim jego odnalezieniu. Dzięki tak poprowadzonej stylistyce gotowanie staje się przyjemnością i wiąże się na stałe z tą naturalną feerią barw na długo nim przystąpimy do podawania skończonej potrawy. Wizualne aspekty kuchni to przecież jedna z najważniejszych kwestii w kuchni – na długo nim postawimy posiłek na stole spożywamy go już oczami, warto więc zadbać by produkty z których korzystamy wspomagały ten proces.

Przede wszystkim funkcjonalność

Piękny wygląd to w przypadku użytkowych produktów wydawać by się mogło rzecz drugorzędna, ale nie w przypadku, gdy produkt taki jest również odpowiednio funkcjonalny. Dzięki kolorom przypisanym do rodzaju noży i obieraka zyskujemy możliwość dużo szybszego rozpoznania rodzaju noża i znacznego skrócenia czasu poszukiwania ostrza – produkt ten idealnie nadaje się także, gdy uczymy starsze dzieci pomocy  kuchni – kolory ułatwią zidentyfikowanie właściwego narzędzia i umilą pracę przy przygotowywaniu posiłków.

Opisywana tu kolekcja Amefa Richardson Sheffield to wiele możliwości: w naszym asortymencie znaleźć można między innymi: nóż uniwersalny, specjalny, zawsze ostry i odpowiednio skonstruowany nóż do krojenia pomidorów, poręczny nóż do obierania owoców i warzyw, obierak oraz ostrzałkę. Tak zaprojektowany zestaw pozwala nie tylko cieszyć się możliwościami, ale i z nich czynnie korzystać, zdejmując z kucharek i kucharzy niewygodny obowiązek pamiętania o najlepszym sposobie obierania poszczególnych produktów, a aerodynamiczny kształt rączek zabezpiecza przed niechcianymi wypadkami.

Wieloletnia jakość

Wszystkie produkty od holenderskiego producenta Amefa charakteryzuje wysoka jakość wykonania i dokładnie tak samo jest i w tym wypadku. Wysokojakościowa stal nierdzewna połączona jest w tym przypadku z odpowiednio dobranym tworzywem sztucznym, co zapewnia komfort użytkowania na długie lata.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL