Amefa Moderno - Eleganckie i szykowne sztućce polerowane do Twojej jadalni

Kiedy codzienne posiłki zaczynają nużyć warto zadbać o ich odpowiednią prezencję i ciekawe nakrycie stołu. To powinno odpowiadać równocześnie nowoczesnym standardom i pozostawać funkcjonalnym na wypadek wielkiej uroczystości, bądź oficjalnego spotkania. Szukając idealnego rozwiązania pomiędzy klasycznym a nowoczesnym wzornictwem, warto spojrzeć przychylniej na wzory tradycyjne o zabarwieniu delikatnie przemysłowym, które dopiero zyskują na popularności. Z pomocą przychodzi szeroka oferta kolekcji Amefa Moderno.

Niezwykły projekt

Design sztućców Amefa Moderno zasługuje na wyjątkową uwagę, ponieważ możemy w nim dostrzec połączenie dwóch tak różnych na pozór stylów: klasycznego, tradycyjnego wzornictwa końca XIX i początku XX wieku, które pojawiało się na licznych salonach  i absolutnie niebanalnych, ciężkich stylizacji lat 60. To niekonwencjonalna i ryzykowna fuzja dwóch na pozór zupełnie sprzecznych elementów pozwala nam się cieszyć jednym z najbardziej wytwornych i eleganckich kompletów holenderskiego producenta, który lekkość i delikatność formy, przeciwstawia ciężkości i solidności produktów epoki industrialnej i poindustrialnej.

Wpływ wartości wzornictwa przemysłowego w tym wypadku jest nieoceniony, bo pozwala bez trudu dopasować sztućce do każdej zastawy – czy to do wykwintnej porcelany, czy szkła albo ceramiki. Niezwykła linia ich wykonania przywodzić może i powinna na myśl wnętrza na wskroś nowoczesne, ale nie pozbawione smaku dawnych epok. Idealnie prezentować się będą w otoczeniu dobrze dobranych detali i oszczędnych ale wyrazistych dekoracjach stołu.

Wielofunkcyjność godna podziwu

Prezentowana kolekcja sztućców Amefa Moderno stanowią przede wszystkim klasę i szyk, ale te nie są pozbawione funkcjonalności. Amefa Moderno to solidnie wykonane sztućce posiadające odpowiedni komplet na każdą okazję: wśród dostępnych opcji znaleźć można między innymi duży zestaw w kasecie, zestaw widelczyków deserowych, zestawy łyżeczek do herbaty i kawy oraz szeroką gamę sztućców sprzedawanych na sztuki w tym, co niespotkane, możliwość zakupu widelczyków do wędlin.

Ten niezrównanie szeroki wybór pozwala na stworzenie kompletu sztućców odpowiednich na każdą okazję – ta możliwość szczególnie zainteresować może młode pary, które dopiero zastanawiają się nad zakupem odpowiedniego komplet sztućców. Dzięki odpowiednio dobranej stylistyce komplet służyć może nie tylko na co dzień, ale także w czasie większych okoliczności – doskonale sprawdzi się jako zastawa podczas bankietu albo uzupełnienie nakrycia stołu w czasie oficjalnych spotkań, chociaż równie dobrze prezentować się będzie w czasie zwykłych, kameralnych spotkań w gronie bliskich znajomych.

Najwyższa klasa wykonania

Niebanalna kolekcja Moderno od Amefa to produkt przede wszystkim wysokojakościowy, który służyć może przez długie lata. Dzięki dbałości producenta o szczegóły i jakość materiałów także utrzymanie sztućców w czystości nie powinno stanowić większego problemu: można je bowiem myć w zmywarce, a ich subtelny połyk utrzyma się na nich na długo, ciesząc oko szczęśliwych właścicieli.

Eleganckie sztućce Amefa Moderno odznaczają się wspaniałą linią. Sztućce te wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10 wypolerowane na wysoki połysk będą doskonale prezentować się przy Państwa zastawie stołowej niezależnie od okazji. Wspaniale zarówno na prezent jak i do domowego użytku. Sztućce Moderno dostępne są w naszym sklepie w wersji na 6 i na 12 osób.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL