Amefa Martin - Sztućce Amefa - Wyjątkowa aranżacja Twojego stołu

Ergonomiczny kształt sztućców AMEFA Martin idealnie dopasowany do kształtu anatomicznego dłoni oraz pięknie wyprofilowana rękojeść to podstawowe cechy kolekcji, dzięki którym cieszy się ona dużą popularnością wśród klientów. AMEFA holenerska marka produkujaca wsokojakościowe sztućce, dostacza klientom sztućce niezawodne i trwałe. Najwyższej jakości stal nierdzewna niewątpliwie wpływa na wysoką wytrzymałość produktu. Sztućce wykazują cechy antykorozyjne i są łatwe w czyszczeniu.

Elegancka i wyrafinowana kolekcja Amefa Martin dostępna jest na stronie internetowej naszego sklepu w postaci:

• kompletu 24 sztućców dla 6 osób,

• zestawu 6 łyżeczek do kawy,

• zestawu 2 sztućców do sałatek

oraz pojedynczej łopatki do ciasta

Mocną stroną prezentowanej kolekcji AMEFA Martin jest połączenie oszczędnej formy i wyrafinowanego piękna. Goście z trudem mogą oderwać wzrok od tego unikatowego elementu zastawy stołowej.

Sztućce AMEFA Martin to przybory o wysokiej przydatności- zarówno podczas przygotowywania posiłków, jak i w trakcie konsumowania. Sztućce Martin są lekkie, poręczne i ergonomiczne. Ich subtelna estetyka sprawia, że wpasują się w aranżację, niezależnie od stylu, jaki preferujesz.

Jesteś estetą, który docenia urok klasycznych rozwiązań?

Jeśli o zawrót głowy przyprawiają Cię bogate zdobnictwo i niestandardowe formy prostych przedmiotów codziennego użytku- mamy dla Ciebie propozycję. Kolekcja sztućców, którą cechuje wyrafinowana prostota i elegancja AMEFA Martin jest już w zasięgu Twojej ręki. Zaopatrz się w sztućce obiadowe i deserowe najwyższej jakości, nie rezygnując ze swoich preferencji estetycznych. Marka AMEFA jest bezkompromisowa, jeśli chodzi o minimalizm i prostotę- te cechy bardzo dobrze określają estetyczny kierunek marki. Design, który proponuje holenderski producent jest ponadczasowy i jednocześnie spełnia wysokie standardy nowoczesnego projektu sztuki użytkowej. Misterność i precyzja, z jaką produkowane są sztućce doceniana jest na całym świecie przez wiernych klientów marki.  

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL