Amefa Madera - Satynowe sztućce dla podkreślenia indywidualności kompozycji

Sztućce AMEFA MADERA cechuje wysoka przydatność oraz subtelne zdobnictwo. Stanowią podstawowe wyposażenie każdej kuchni i jadalni. Delikatne zdobienie w wyrafinowany sposób podkreśla klasyczne piękno kolekcji. Sztućce przypadną do gustu osobom w każdym wieku- są uniwersalne również pod kątem estetycznym.

W naszym sklepie internetowym dostępne są następujące zestawy:

24/6 - komplet dla 6 osób złożony z 24 wysokiej jakości sztućców ze stali nierdzewnej.

Sztućce wykończone są na wysoki połysk z wykończeniem matowym. W skład kompletu wchodzi: 6 łyżek (20 cm), 6 widelców (20 cm), 6 noży (22,5 cm), 6 łyżeczek (14 cm).

• Komplet 6 łyżeczek do kawy (11 cm),

• Komplet 6 widelczyków do ciasta (14 cm)

Sztućce MADERA użytkuje się bezproblemowo, są precyzyjne i ergonomiczne. Idealnie pasują zarówno do wyposażenia kuchennego, jak i do świątecznego nakrycia. Ich wysoka pożyteczność doceniana jest na każdym etapie przygotowywania dań oraz konsumpcji posiłków. Cechy, którymi odznaczają się sztućce to lekkość i delikatne zdobienie. Przybory te są wygodne w użytkowaniu i precyzyjne. Dostępne komplety to propozycja, która umili podwieczorek lub będzie eleganckim dodatkiem do porannej kawy.

Komplety, które są dopełnieniem zestawu standardowego

Zestaw 6 łyżeczek do kawy i 6 widelczyków do ciasta to propozycje, dzięki którym uzupełnisz swój zestaw obiadowy o salonowy, odpowiednio dopasowany zestaw deserowy. Prezentujemy wysmakowaną pod kątem estetycznym kolekcję AMEFA Madera, której stylistyka nawiązuje do klasycznych rozwiązań zdobniczych. Szykowne zestawy sztućców wykonanych ze stali nierdzewnej niełatwo poddają się korozji i nie ulegają zniszczeniu. Dzięki temu, komplety można użytkować przez wiele lat, nie troszcząc się o ich stan. Warto również podkreślić, że sztućce AMEFA Madera są łatwe w czyszczeniu i można je myć w zmywarce.

Zestaw jest zapakowany w eleganckie, flokowe pudełko. Jeśli więc chcemy sprezentować go naszym bliskim- podarunek jest praktycznie gotowy; nie musimy szukać dodatkowego pudełka ozdobnego. W dodatku nie musimy martwić się o zadowolenie solenizantów lub nowożeńców- wysoka funkcjonalność i skromne zdobnictwo spodobają się ludziom o różnych gustach i preferencjach, oraz wpasują się idealnie w inne części składające się na podstawowe nakrycie stołu.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL