Sztućce Amefa Ines

Wśród propozycji związanych z nakryciem stołu najczęściej wybierać musimy pomiędzy klasycznymi ornamentami, a ascetyczną propozycją minimalistyczną – wybór to nierzadko trudny. Poszukując odmiennego stylu warto cofnąć się nieco w czasie w poszukiwaniu idealnego wzoru, który łącząc to, co w obu tych stylach najlepsze nie będzie równocześnie żadnym z nich. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wciąż poszukujących idealnych rozwiązań klientów proponuje kolekcję skierowaną w zupełnie odmienne gusta. Amefa Ines to zestaw sztućców nietypowych i wyróżniających się na tle innych dostępnych aktualnie na rynku.

Nowoczesna klasa

Niezwykłość formy kolekcji Amefa Ines oddać można chyba jedynie przez powołanie się na solidne i wytrwałe wzornictwo przemysłowe, które swoją formą nawiązuje do najlepszej tradycji lat sześćdziesiątych. Nietuzinkowy jest doprawdy charakter silnych i geometrycznych brył dostępnych w prezentowanym przed Państwem zestawie. Dzięki delikatnemu zdobieniu przebiegającemu łukiem, przez prostokąt rączek sztućców obdarowani zostajemy najlepszą w swojej klasie estetyką industrialnej elegancji i wielkomiejskiego szyku. To, co inne sztućce maskują lekkością i smukłością te z kolekcji Amefa Ines nadrabiają poczuciem stabilności i jakości wykonania ciesząc oko gospodarza swoją wyraźnie zarysowaną obecnością na stole. Porządek i równowaga, jaką zapewniają pozwala także na skorzystanie z zastaw bardzo lekkich wizualnie, dla których sztućce te będą wspaniałą, skontrastowaną przeciwwagą.

Użyteczna forma

Użyteczność i wzornictwo przemysłowe szły zawsze w parze i nie inaczej jest w przypadku sztućców Amefa Ines. Te nadają się bowiem nie tylko do użytku codziennego, ale także jako nieodzowna pomoc w przygotowywaniu posiłków i uzupełnienie stołu zarówno podczas uroczystych okazji, jak i w wypadku kompletnie zwyczajnych spotkań. Dzięki swojej masywnej formie wymykają się objęciom minimalizmu służącego skrajnej prostocie, za to odznaczają się odpowiednią dozą nieskomplikowanej, utylitarnej elegancji. Dzięki ponadczasowej elegancji wzornictwa doskonale sprawdzą się w każdych warunkach – zarówno towarzysząc klasycznym meblom, jak i minimalistycznym aranżacjom, choć szczególnie korzystnie wypadną we wnętrzach skandynawskich i w stylu retro. Dzięki bowiem odświeżeniu konwencjonalnej, silnej formy z powodzeniem wyróżniać będą się na idealnie skomponowanym stole. Świeżości dodaje im dodatkowo wysoki połysk, który klasycznej formie ornamentyki nawiązującej do najlepszych tradycji sztuki przemysłowej i użytkowej nadaje kształtu nowoczesnego narzędzia.

Solidny produkt

Dbając o najwyższą jakość tworzonych przez siebie produktów holenderski producent stara się nie pozostawać w tyle za zmieniającym się światem – dlatego – choć wzornictwo przywodzi na myśl cudownie utylitarną i geometryczną sztukę przemysłową lat 60, to materiały pozwalają na mycie prezentowanych sztućców w zmywarce. Komplet z kolekcji Amefa Ines to przede wszystkim 24 sztućce wykonane ze stali nierdzewnej i wypolerowane na wysoki połysk – co sprawia, że już na pierwszy rzut oka jesteśmy w stanie rozpoznać produkt wart naszej szczególnej uwagi.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL