Amefa Hotel - Najlepsze sztućce do gastronomi oraz domowego użytku

Szukasz sztućców, które pomogą udźwignąć Twój biznes gastronomicznych? Niezwykle funkcjonalnych, lekkich i trwałych, mimo codziennego użytkowania? Amefa Hotel to rozwiązanie, którego szukasz. Jeśli jednak nie jesteś szefem kuchni, ani właścicielem punktu gastronomicznego i po prostu chcesz wyposażyć swoją domową kuchnię w dobre, solidnie wykonane sztućce, które obejmuje gwarancja wieczysta- ta kolekcja jest również dla Ciebie. Oferujemy Ci podstawowe sztućce obiadowe, które nie tylko będą praktycznym dodatkiem do codziennego i odświętnego spożywania posiłków, ale również estetycznie dopracowanym elementem aranżacyjnym salonu i jadalni.

Komplet 24 sztućców dla 6 osób, zawiera:

• 6 łyżek (19.5 cm)

• 6 widelców (19.5 cm)

• 6 noży (21.5 cm) • 6 łyżeczek (14 cm)

Praktyczne sztućce w jadalni, hotelu i na stole kuchennym Sztućce

AMEFA HOTEL są stosowane zarówno w jadalni, jak i na kuchennym blacie. To niezbędnik każdej Pani domu. Dbałość o niuansy, to cecha charakterystyczna holenderskiego producenta. Sztućce HOTEL to ozdoba każdego domu i punktu gastronomicznego. Lekkość i ergonomiczność sztućców z tej kolekcji sprawdza się doskonale na rodzinnych uroczystościach, wystawnych obiadach, romantycznych kolacjach i przy codziennym konsumowaniu posiłków.

Pomyśl o unikatowym prezencie, który zachwyci jubilatów

Jednym z najlepszych i najbardziej trafionych pomysłów na jubileusze, rocznice jest komplet sztućców. Ponadto, jeśli szukasz wyjątkowego prezentu dla pary przygotowaliśmy właśnie dla Ciebie komplet Amefa Hotel. Uniwersalność tej kolekcji powoduje, że jest ona prezentem zawsze trafionym. Obojętnie, czy obdarowani preferują styl nowoczesny czy też klasyczny- sztućce przez eleganckie wykończenie i prostą formę wpasują się idealnie w każdą zastawę stołową. Ponadto- doskonale nadają się do codziennego użytkowania, jak i również stanowią ponadczasowy, pięknie prezentujący się na świątecznym stole element zastawy. Warto inwestować w wysoką jakość produktów AMEFA. Producent z Holandii tworzy kolekcje, które sprawdzają się na wielu europejskich stołach, hotelach i restauracjach.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL