Amefa Gripi - Wyjątkowo ostre noże szefa kuchni

Kolekcja Amefa Gripi to odpowiedź na zapotrzebowanie klientów na solidnie wykończone noże kuchenne.

Precyzyjne noże kuchenne, które wchodzą w skład kolekcji AMEFA Gripi, są dostępne w postaci:

• kompletu 5 noży w bloku (o wymiarach: dł.: 27,5 cm, wys.: 23,5 cm, szer.: 7 cm) w skład którego wchodzą: nóż uniwersalny: długość całkowita: 22,5 cm, długość ostrza: 11 cm, nóż do chleba: długość całkowita: 33 cm, długość ostrza: 20 cm, nóż do mięsa: długość całkowita: 33 cm, długość ostrza: 20 cm, nóż szefa kuchni: długość całkowita: 33 cm, długość ostrza: 20 cm, nóż obierak: długość całkowita: 20 cm, długość ostrza: 9 cm

Dodatkowo, blok wyposażony jest w część wymienną w 4 kolorach: fioletowym, zielonym, czerwonym i czarnym. Oferujemy również do nabycia poza kompletem: nożyczki uniwersalne (15 cm), nożyczki kuchenne (20 cm), nożyczki kuchenne (22 cm) z tej serii.

Dzięki tej serii wyposażysz swoją kuchnię w ostre i profesjonalne noże kuchenne i niezawodne nożyczki. Wyprodukowane z wysokiej klasy stali nierdzewnej- służą nabywcom przez wiele lat, współtworząc solidne wyposażenie kuchni.

Obudź w sobie szefa kuchni

W każdym z nas tkwi potencjał kreatywny, który musi wypłynąć na fali ekspresji twórczej. Dla wielu, idealną do tego płaszczyzną jest blat kuchenny! Niezależnie od płci, wieku i preferencji kulinarnych- chęć do odkrywania nowych przepisów i testowania ich w praktyce, są wbudowane w nasz genom. Zaopatrując się w zestaw profesjonalnych narzędzi kuchennych masz szansę udoskonalić technikę przygotowywania posiłków, a nawet dojść w tej dziedzinie do perfekcji. Sztućce, które są precyzyjne i odporne na działanie szkodliwych czynników to absolutna podstawa wyposażenia kuchni i jadalni. Są to przedmioty użytku codziennego, z których korzystamy nieustannie przy różnych okazjach. Już dziś możesz nabyć na stronie naszego sklepu internetowego niezawodne nożyce ze stali nierdzewnej oraz profesjonalne nożyczki. Korzystna cena w stosunku do wysokiej klasy produktów firmy AMEFA to niepowtarzalna okazja do poszerzenia kuchennego wyposażenia w solidnie wyprodukowane sztućce.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL