Amefa Forme - Unikalne noże kuchenne

Zaopatrz swoją kuchnię w najwyższej jakości noże kuchenne. Linia Amefa Forme została stworzona po to, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta. W przypadku noży z tej kolekcji- producent proponuje prostą formę sztućca i nowoczesny, prosty design, bez zbędnych zdobień.

Precyzyjne noże kuchenne, które wchodzą w skład kolekcji AMEFA Forme, są dostępne w postaci:

1. kompletu 3 noży,

2. kompletu 5 noży w bloku,

Możesz nabyć noże z kolekcji Forme również poza kompletem. Oferujemy: nóż siekacz (32,5 cm), nóż siekacz (27,5 cm), nóż obierak (17,5 cm), nóż do mięsa (31,5 cm). Takie rozwiązanie jest udogodnieniem zwłaszcza, gdy potrzebujesz skompletować nóż do nabytej już kolekcji.

Niezawodne narzędzie w Twojej kuchni

Perfekcja i precyzja krojenia- to cecha uniwersalnych noży z kolekcji AMEFA Forme. Zestaw dobrze dobranych noży to podstawowe wyposażenie kuchni. Warto więc zainteresować się nabyciem takiego kompletu, który posłuży nam przez lata. W ofercie naszego sklepu znajdziecie noże ze stali nierdzewnej. W projekcie AMEFY zastosowano zasadę ergonomii. Możesz je myć w zmywarce, a ich czyszczenie jest błyskawiczne. Ich ostrość utrzymuje się przez bardzo długi okres czasu, dzięki czemu nie musisz martwić się o ciągłe ich doostrzanie. AMEFA Forme to noże odpowiednio wyprofilowane, które nie tylko są niesamowicie poręczne, ale również pięknie wykończone i lekkie. Ich forma i estetyka wykończenia spełniają wymagania wymagających klientów.

Ciesz się precyzją krojenia!

Twoje noże są nieostre i nieprecyzyjne, przez co łatwo się irytujesz? Czas na zmiany w Twojej kuchni. Na blacie kuchennym powinny znaleźć się noże, które nie zawiodą Cię w żadnych okolicznościach. Przygotowujesz obiad dla całej rodziny i zależy Ci na szybkim tempie pracy? Z nożami od marki AMEFA, przygotowywanie posiłków to czysta przyjemność. Krojenie mięsa, obieranie warzyw i owoców- to czynności, które wykonasz w mig. Na stopień zadowolenia z użytkowania noża kuchennego, wpływa kilka czynników: ostrość, precyzja i wytrzymałość. Amefa Forme to noże wykonane z najwyższej jakości materiału, a jego antykorozyjne właściwości rzutują na trwałość produktu.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL