Sztućce Amefa Footie

Dzieci to nasz skarb. Chcemy by dorastały w najlepszym dla ich rozwoju otoczeniu, dlatego tak ważne jest, by zadbać o niego szczególnie przy stole, gdzie nasi najmilsi uczą się spożywać samodzielnie swoje pierwsze posiłki. To od tego jak będą spędzać ten czas często zależy ich stosunek do wielu spraw w całym dalszym życiu, dlatego warto zadbać, by było to przeżycie na wskroś pozytywne. My, podobnie jak zatroskani rodzice, również chcemy, by ten czas kojarzył im się przyjemnie i ciekawie, dlatego oferujemy najmłodszym zestaw idealny do ich dłoni: Amefa Footie.

Odrobina luksusu dla najmłodszych

Sztućce Amefa Footie to kolekcja skierowana przede wszystkim dla dzieci zainteresowanych piłką nożną – to jej wzór znajduje się bowiem na każdym elemencie zestawu. Skomponowany tak, by zaciekawić najmłodszych i równocześnie oswoić ich z wygodnymi dla nich sztućcami 3-elementowy zestaw Amefa Footie to propozycja idealna. Dzięki wizualnie urozmaiconej formie dzieci powinny polubić zestaw od razu. Idealnie zaprojektowana linia sprawia że najmniejsi członkowie rodziny mogą także cieszyć oko eleganckimi na tle różnych dostępnych propozycji wzorami.

Dziecięce marzenie

Amefa Footie to w pierwszej kolejności kolekcja dostosowana do mniejszych rozmiarów rąk dzieci. Podczas gdy korzystanie z normalnych rozmiarów sztućców może być dla nich wyjątkowo kłopotliwe kolekcja Amefa Footie oferuje rozwiązanie idealne. Dzieci chętnie powinny sięgać po sztućce z tego zestawu również ze względu na ich wizualne podobieństwo do pozostałych sztućców ułożonych na stole – dekoracja pod postacią symbolu piłki nie jest bowiem delikatna, urzekająco wręcz subtelna, a co za tym idzie nie stająca na przeszkodzie klasycznej elegancji sztućców. Warto wyposażyć pociechę w tego typu narzędzie nie tylko ze względu na wizualną stronę, ale także na praktyczne podejście holenderskiego producenta – to, co wyróżnia tę konkretną kolekcję, sprawiając, że idealnie wpasowuje się w gusta najmłodszych jest także jej forma i kształt. W trosce o dobro najmłodszych i ich bezpieczną oraz komfortową naukę spożywania posiłków sztućce pozbawione zostały jakichkolwiek krawędzi mogących doprowadzić do skaleczenia dziecka. Ich opływowy kształt o idealnie wyprofilowanych rączkach sprawia, że jedzenie posiłków staje się dla najmłodszych wyjątkowo komfortowym doświadczeniem i pomaga poradzić sobie z początkową niepewnością w unoszeniu np. pełnego widelca do ust. Amefa Footie to rozwiązanie, które zapewni każdemu dziecku miłe wspomnienia i niebanalną pamiątkę na przyszłość.

Bezpieczna jakość

Holenderski producent wie, jak ważne jest dla nas bezpieczeństwo najmłodszych, dlatego jego produkty wykonane są nie tylko z, co oczywiste, materiałów nietoksycznych, ale także trwałych. Stal nierdzewna zapewnia wysoką jakość wykonania, solidność i staranność, bo ze sztućców korzystać będą wszak dzieci, które dopiero zaczynają obcować z tego typu narzędziem samodzielnie. Dzięki odpowiednio dobranym materiałom nie istnieje jednak ryzyko zniszczenia czy połamania się kompletu Amefa Footie. Podobnie widniejący na nim znaczek piłki nie jest naklejany, a nadrukowywany, więc nie istnieje ryzyko zadławienia się małymi elementami. Warto zaznaczyć, że sztućce te wymagają mycia ręcznego i nie są odpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL