Amefa Duke - Oryginalne sztućce w komplecie, nietuzinkowe zestawy sztućców

Uwieńczeniem wszystkich starań związanych z wyprawieniem jakiejkolwiek domowej uroczystości, czy nawet przygotowania zwykłego obiadu jest wygląd naszego stołu. Ten powinien oddawać ducha pracy włożonej w postawione na stole potrawy i równocześnie dodawać atmosfery spotkania – niezależnie czy odbywa się ono w gronie rodzinnym, czy w towarzystwie zaproszonych osobistości. Niezwykle ważnym jest więc dobór odpowiedniego nakrycia stołu – nie tylko zastawy, ale także właśnie sztućców, bo to one będą przykuwać uwagę biesiadujących najczęściej – w końcu w użytku pozostają, przez całe spotkanie. Dzięki niezwykłej kolekcji Amefa Duke każdy bez wyjątku posiłek może mieć w sobie odrobinę klasycystycznego opanowania i wytrawnej estetyki.

Klasyczne piękno

Kolekcja Amefa Duke charakteryzuje się niezwykle celnie i elegancko skrojoną klasyczną linią przywodzącą na myśl eleganckie stoły drogich restauracji. Nie ma w nich przepychu barokowego bogactwa, dominuje za to wysmakowany i kunsztowny, minimalny wręcz klasycyzm. Sztućce z tej kolekcji to oferta skierowana przede wszystkim do osób obdarzonych klasycznymi upodobaniami i chcącymi przenieść nutkę romantycznej elegancji w dzisiejsze czasy, na współczesny stół. Siła i niezwykłość sztućców holenderskiego producenta tkwi bowiem w starannie dobranych detalach, które pomimo prostoty, noszą znamiona wysublimowanej sztuki znanej z eklektycznych wnętrz. Swoją formą, prezentują przedmiot niebywale funkcyjny i przede wszystkim komfortowy w użytkowaniu. Nuta delikatnej artystycznej finezji sprawia, że jedzenie staje się przeżyciem nie tylko fizycznym, ale także wizualnie satysfakcjonującym.

Nietuzinkowa funkcjonalność

Kolekcja Duke to nie tylko nietuzinkowa estetyka w delikatnej, klasycznej formie, ale również doskonała jakość. Wykonane z najwyższą starannością sztućce holenderskiego producenta to przede wszystkim wyrób o ponadczasowej wytrzymałości, który pozwoli się sobą cieszyć przez długie lata. Sprawiając sobie, lub bliskim komplet sztućców od Amfa, wiedzieć muszą Państwo, że są to sztućce o dużej funkcjonalności – doskonale sprawdzają się one bowiem nie tylko w otoczeniu eleganckich potraw, ale również, a może i przede wszystkim w codziennym użytkowaniu, zarówno podczas sporządzania jak i spożywania potraw. Wysoki połysk sprawia równocześnie, że zawsze są one gotowe błyszczeć w otoczeniu starannie dobranej zastawy stołowej.

Wiele możliwości

Dzięki niezwykle szerokiej ofercie produktów w naszym asortymencie mogą Państwo zaopatrzyć się w cały, dobrze przemyślany zestaw sztućców z kolekcji Amefa Duke. Dostępne są one nie tylko pojedynczo i w zestawach deserowych, ale również w dużych zestawach walizkowych, które idealnie posłużyć mogą za np. prezent ślubny lub rocznicowy. Sztućce idealnie prezentują się na stole w swoim własnym towarzystwie, a w skład kolekcji wchodzą nie tylko elementy obiadowe, ale także widelczyki do ciasta i łyżeczki do herbaty oraz osobny komplet łyżeczek do kawy. Ta szeroka gama możliwości sprawia, że kolekcja Duke to rozwiązanie praktycznie idealne, które gwarantuje jednolity, pełen urzekającego uroku styl.

Wspaniała ornamentyka Sztućców Amefa Duke doskonale będzie prezentować się przy każdym stole. Sztućce te pięknie będą wyglądać zarówno przy uroczystej kolacji, jak i przy codziennym ich użytkowaniu. Wzór sztućców Duke sprawia, że wyglądają one bardzo oryginalnie, przy czym zachwycają wysoką elegancją. Wypolerowane na lustrzany połysk błyszczą na stole. Sztućce wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10 pakowane są dla 6 i dla 12 osób. Opakowania są bardzo gustowne - mniejsze komplety zapakowane są w pudełko flokowe, natomiast większe w elegancką kasetę drewnianą.Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL