Amefa Diana - Szykowne sztućce, praktyczny prezent dla wyjątkowej osoby

Łyżeczki do kawy ze stali nierdzewnej z kolekcji Amefa Diana to prawdziwe dzieła sztuki użytkowej. Sprawdź sama, jak smakuje kawa zamieszana elegancką łyżeczką, której estetyka sprawia, że czas przerwy na deser jest przyjemniejszy. Zaopatrz się w niezwykle trwałe, antykorozyjne łyżeczki z najwyższej jakości stali i ciesz się chwilą błogiej przyjemności.

Zestaw AMEFA Diana obejmuje:

• 6 łyżeczek do kawy

Pojedynczo do nabycia w naszym sklepie jest również łopatka do ciasta.

Sztućce deserowe, które umilą Ci podwieczorek

AMEFA Diana to kombinacja szyku i pragmatyzmu: połączenie idealne dla osób które poszukują sztućców o wysokiej klasie i funkcjonalności. Jeśli szukasz ekskluzywnych sztućców deserowych, wykonanych z wysokiej jakości materiału, Amefa Diana to propozycja dla Ciebie. Stal nierdzewna, z której wykonane są sztućce Amefa to materiał wysokiej jakości, który z powodzeniem przetrwa wiele lat. Nieustanne korzystanie ze sztućców nie wpływa na ich szybkie niszczenie, dzięki antykorozyjnym właściwościom stali- sztućce są niezniszczalne. Sztućce AMEFA Diana- łatwo się czyści; można je myć również w zmywarce.

Kwadrans na kawę

W przerwie między kolejnymi zadaniami w pracy chętnie sięgasz po ulubioną kawę? Jeśli odpowiedź jest twierdząca- zapewne przekonałaś się już, że korzystanie z plastikowych sztućców jest po prostu niepraktyczne. Ponadto pojawia się eko-trend, dzięki któremu uświadamiamy sobie zgubny wpływ plastiku na środowisko naturalne. Kto z nas nie lubi delektować się chwilą wytchnienia? Praktyczne, poręczne i delikatnie zdobione łyżeczki do kawy z ponadczasowej kolekcji Amefa Diana to idealny dodatek, który umili Ci kwadrans na kawę.

Prezent, na który zasługuje Twoja najlepsza przyjaciółka

Jak często spotykasz się ze swoją siostrzaną duszą? Zapewne obie macie życzenie, aby wasze wspólne chwile trwały jak najdłużej. Przebywanie w otoczeniu przyjaznych nam, zaufanych osób ma działanie terapeutyczne, a rady przyjaciółki, zwłaszcza w trudniejszych okresach życiowych są bezcenne. Jeśli zastanawiasz się nad podarunkiem dla bliskiej Ci kobiety- zastanów się nad unikatową kolekcją Diana, wyprodukowaną przez sprawdzonego producenta z Holandii. Amefa to marka, która gości na wielu europejskich stołach, a produkty wychodzące spod jej skrzydeł prezentują najwyższe standardy rynkowe.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL