Amefa Bologna - Eleganckie sztućce na Twój stół

AMEFA BOLOGNA to ponadczasowe połączenie elegancji, funkcjonalności i wspaniała ozdoba świątecznie nakrytego stołu. Sztućce są doskonałe w codziennym, regularnym użytkowaniu. Odporność na korozję i na chemiczne czynniki- wpływa na trwałość tych wyjątkowych przedmiotów codziennego użytku.

24 sztućce- jest to rozwiązanie dla 6 osób. Nabędziesz u nas również pojedyncze sztućce z linii Bologna: łyżeczkę do kawy, nabierkę do sosu, łyżkę do sosu, widelec stołowy, widelczyk do ciasta, nóż stołowy, łyżkę stołową, łyżeczkę do mrożonej herbaty oraz łyżeczkę do herbaty.

Sztućce AMEFA BOLOGNA to produkty stworzone po to, by podwyższać standardy wykończenia przedmiotów użytkowych. Sztućce AMEFA, które można nabyć w naszym sklepie cechuje trwałość; zdarza się, że służą kolejnym pokoleniom. Warto więc zainwestować w doskonałą jakość i cieszyć się użytkowaniem przez wiele lat od nabycia. Sztućce cechuje ponadczasowa estetyka, która wpasuje się w zmiany aranżacyjne w Twoim domu. Wydobądź piękno z codziennych rytuałówzadbaj o każdy szczegół zastawy stołowej.

Dyskretna klasyka

Wybierz sztućce AMEFA Bologna, jeśli zależy Ci na klasycznym zestawie. Wypolerowane na wysoki połysk sztućce na Twoim stole to elegancja w czystej postaci. Zgrabne, poręczne, lekkie sztućce przypadną do gustu osobie, której zależy na dyskretnym designie. Projektanci tej kolekcji postawili na uniwersalny charakter sztućców. Dzięki temu faktowi, sztućce doskonale wkomponowują się w zastawę stołową. Można je myć w zmywarce, są łatwe w utrzymaniu czystości. Jeśli zależy Ci na praktycznym i minimalistycznym rozwiązaniu estetycznym dla Twojej kuchni- sztućce AMEFA Bologna powinny Cię zainteresować. Holenderski producent dba, by sztućce były najwyższej jakości. W zestawie znajdują się standardowe sztućce obiadowe (łyżeczka, łyżka, widelec, nóż). Dodatkowo, można nabyć pojedynczo- sztućce deserowe oraz nabierki. Dzięki takiemu rozwiązaniu można skompletować pokaźny zestaw sztućców ze stali nierdzewnej w zależności od indywidualnego zapotrzebowania. 

 

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL