Amefa Austin - Szlachetne komplety sztućców

Potrzebujesz sztućców ze stali nierdzewnej, za które nie przepłacisz? AMEFA Austin to nasza propozycja dla Ciebie. Prezentujemy cały wachlarz zestawów profesjonalnie wykończonych sztućców, które wyprodukowane ze stali nierdzewnej, staną się ozdobą Twojej jadalni przez wiele lat. Ich codzienne użytkowanie nie powoduje ich niszczenia, a częste mycia nie efektuje szybką korozją- wręcz przeciwnie: wysoka antykorozyjność to jeden z niewątpliwych atutów sztućców holenderskiej marki.

Ponadczasowa kolekcja AMEFA Austin dostępna na stronie naszego sklepu internetowego, składa się na:

• komplet 24 sztućców na 6 osób,

• komplet 24 unikatowych, czarnych sztućców z satynowym wykończeniem na 6 osób,

• komplet 65 sztućców na 12 osób,

• zestaw 6 łyżeczek do latte

Ponadto, na stronie naszego sklepu można nabyć osobno z tej serii: łyżeczkę do mrożonej herbaty, widelec stołowy, łyżkę stołową, łyżeczkę do herbaty, nóż stołowy, łyżeczkę do kawy.

U nas nabędzie sztućce do zastawy stołowej, jak i również sztućce deserowe.

Nowoczesne rozwiązania projektowe

Unikatowość tej kolekcji wynika z nieszablonowego podejścia do nowoczesnych rozwiązań projektowych. Sztućce Austin są doskonałym produktem reprezentacyjnym holenderskiej marki. Okazała oferta, którą prezentujemy na stronie naszego sklepu to unikalna okazja do tego, by nabyć wysokiej klasy sztućce w atrakcyjnej cenie. Zastanawiasz się nad kompletem sztućców, których estetyka nie zaburzy harmonii w Twojej kuchni lub jadalni? AMEFA Austin to propozycja dla Ciebie. Sztućce te są odpowiednie również na podarunek. Z takiego prezentu ucieszą się wszyscy, którzy doceniają piękne i praktyczne prezenty.

Kochasz latte? Mamy dla Ciebie subtelnie wykończone, lekkie łyżeczki

Łyżeczki AMEFA Austin są lekkie, a ich design niesamowicie efektowny. Klasyka w połączeniu z nowoczesnością to idealna mieszanka, która powinna znaleźć się na Twoim stole. Nabycie łyżeczek do latte marki AMEFA Austin to gwarancja wieloletniego użytkowania, które jest przyjemnością. 

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL