Akcesoria do sprzątania, wszystko aby twój dom lśnił

Każdy kucharz wie, że praca w czystej i uporządkowanej kuchni przebiega szybko, sprawnie i przyjemnie. Zarówno podczas gotowania dla najbliższych, jak i przyrządzania dań dla gości konieczne jest wyposażenie kuchni w odpowiednie narzędzia do sprzątania, które ułatwią ścieranie blatów czy domywanie przyborów. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie produkty potrzebne do utrzymania kuchni w czystości.

Z tymi produktami sprzątanie będzie łatwe i przyjemne

Od 2007 roku zajmujemy się dostarczaniem narzędzi, akcesoriów i przedmiotów niezbędnych w jadalniach i kuchniach. Z taką samą powagą traktujemy zarówno zastawy stołowe i jej pojedyncze elementy, jak i przybory, dzięki którym Twoja kuchnia będzie zawsze lśniąca i czysta. Wśród propozycji oferty stworzonej we współpracy z najlepszymi markami znajdują się:

  • Komplety czyścików kuchennych

  • komplety ściereczek z mikrofibry

  • szczoteczki do szczelin

  • kosze do śmieci nablatowe

  • worki na odpady z taśmą

  • szczoteczki do grilla

  • ścierki do szklanek.

Wszystkie produkty z tej kategorii zapewniają łatwe i przyjemne sprzątanie. Wykonane zostały z najlepszych materiałów, dzięki którym ściereczki nie pozostawiają smug na naczyniach i doskonale pochłaniają wodę, worki na odpady nie rozrywają się podczas próby wyciągnięcia ich z kosza na śmieci, a szczoteczki są wygodne, doskonale leżą w dłoni i docierają tam, gdzie zwykły czyścik nie ma dostępu.

Oferta, której szukasz

Od początku naszej działalności stawiamy na jakość oferowanych produktów i świadczonych usług. Możemy zapewnić, że Tescoma czy Giardino to marki, które ponad wszystko cenią zadowolenie i satysfakcję Klientów. To pozwala nam zagwarantować produkty najwyższej klasy, które ułatwią przygotowywanie potraw oraz sprzątanie po zakończonym gotowaniu.

Nasze doświadczenie wykorzystujemy nie tylko w dopasowywaniu oferty do oczekiwań naszych Klientów, ale również w znajdowaniu rozwiązań odpowiadających im indywidualnym potrzebom. Jeśli zależy Ci na szybkiej realizacji zamówienia, doskonale trafiłeś!

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL