Abstrakcyjna porcelana Giardino GX13208 Amplituda - Dodaj energii Twojej jadalni

Giardino jest znaną firmą produkującą nie tylko porcelanowe naczynia, ale także akcesoria kuchenne czy zestawy sztućców. Zresztą, jeśli chcecie je zobaczyć, zerknijcie do odpowiedniej zakładki na stronie głównej. Jednak w ramach tej kategorii przedstawiamy produkty z serii GIARDINO GX13208 AMPLITUDA. Jest to niezwykły komplet, który swoim designem, jakością i funkcjonalnością z pewnością Cię zainteresuje.

Wyjątkowy materiał

Porcelana jest uzyskiwana z odpowiednich proporcji kwarcu, skalenia oraz glinki kaolinowej. To wyjątkowy materiał, z którego powstają tylko niezwykłe produkty, takie jak te, które tu oferujemy. Są one trwałe i wytrzymałe. Odpowiednio przygotowana porcelana jest bowiem odporna na uszkodzenia mechaniczne. To niezwykły sposób na wieloletni komplet naczyń w jadalni.

Niezwykła dbałość o szczegóły

Projekt serwisów, które tu oferujemy, jest naprawdę nietypowy. Mowa o niezwykłej amplitudzie, specjalnie graficznie przedstawionej na każdym z elementów – czy to bokach dzbanków, czy centrum talerza. Biel porcelany kontrastuje z ciemnym wzorem, który nadaje kwadratowym talerzom czegoś niespotykanego, wyjątkowego i niepowtarzalnego. Warto na niego zwrócić szczególną uwagę.

Talerze, talerzyki, półmiski

W ramach tej kategorii oferujemy Ci niezwykłe serwisy przeznaczone do podawania potraw. Są przydatne w jadalni i kuchni. Znajdziesz tu różne warianty, które przeznaczone są zarówno dla sześciu, jak i dwudziestu czterech osób. To sprawia, że masz szeroki wybór nie tylko tego, czy będą to serwisy obiadowe czy też obiadowo-kawowe, ale także w kontekście tego, jak wiele elementów będzie miał dany serwis. Jeśli jednak nie znajdziesz tu nic ciekawego, odwiedź ogólną kategorię serwisów w naszym sklepie.

W pojedynczym serwisie znajdować się może:

Sprawdź, co dokładnie jest w danym komplecie i wybierz taki, który przypadnie Ci do gustu.

Jakie są produkty z serii GIARDINO GX13208 AMPLITUDA?

Wszystkie produkty powstały z dbałością o szczegóły i przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii. To sprawia, że są one trwałe i nowoczesne w wyglądzie. Z pewnością są także odporne na działanie wielu związków chemicznych, bowiem z powodzeniem możesz ich używać w zmywarce. Podobnie zresztą jak i w mikrofali.

Komfort użytkowania to jednak nie wszystko. Liczy się także funkcjonalność. A w przypadku serii GIARDINO GX13208 AMPLITUDA mamy do czynienia z niezwykłym wzorem, który sprawdza się podczas codziennych posiłków oraz w momentach wyjątkowych, np. w trakcie świąt Bożego Narodzenia czy Wielkanocy.

Sprawdź sama!

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, jaką przygotowaliśmy dla miłośników pięknych zastaw stołowych. Zapraszamy do szukania własnych ulubionych kompletów i wyboru takich, które najlepiej sprawdzą się w Twojej kuchni czy jadalni. Dlatego przygotowaliśmy serię GIARDINO GX13208 AMPLITUDA, która zachwyca unikatowym wzorem oraz funkcjonalnością. Przekonaj się sama!

Porcelana stołowa Giardino GX13208 Amplituda to największy wybór kolekcji i kalek zdobnych umieszczonych na śnieżnobiałej porcelanie. Kolekcja Amplituda uzupełnia zestawienie naczyń dając wyjątkowe zdobienie o abstrakcyjnym wyglądzie. Serwisy porcelanowe przeznaczone dla osób, które nie boją się eksperymentów we własnym domu. Kolekcja stanowczo narzuca swoją obecność na stole poprzez kontast barw oraz wyjątkowy charakter zdobień.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL