Serwisy obiadowo-kawowe

Jesteśmy największą hurtownią porcelany i artykułów gospodarstwa domowego w województwie wielkopolskim. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy zapewnić Państwu najlepszej jakości serwisy obiadowo-kawowe, które sprawdzą się zarówno podczas wystawnych obiadów oraz podwieczorków, jak i na co dzień. W asortymencie naszego sklepu znajdują się produkty pochodzące od siedemnastu renomowanych producentów z Polski, Francji, Niemiec, Turcji oraz Ameryki. Każdy serwis obiadowo-kawowy oferowany przez nasz sklep wyróżnia się unikalnymi cechami, dzięki czemu udało nam się przygotować ofertę zróżnicowaną, którą kierujemy do Klientów ceniących tradycyjną elegancję, a także do tych z Państwa, którzy stawiają na nowoczesne rozwiązania utrzymane w klasycznym stylu.

Serwis obiadowy i kawowy mogą Państwo w pełni dostosować do swoich potrzeb, wybierając komplet lub pojedyncze elementy z kolekcji znanych producentów z całego świata. Odpowiadamy na Państwa potrzeby, oferując serwis obiadowy na 6 osób, 12 osób, 18 osób oraz 24 osoby – w ten sposób mogą Państwo wybrać komplet obiadowo-kawowy w pełni dostosowany do liczby domowników lub gości. Najczęściej wybierany przez naszych Klientów serwis obiadowy 12 osób kupią Państwo u nas tanio, a zamówienie wyślemy bezpłatnie już w ciągu 24 godzin. Aby ułatwić wyszukiwanie wymarzonych kompletów obiadowo-kawowych, wyposażyliśmy naszą stronę w wygodne filtry, dzięki którym mogą Państwo wyświetlać spersonalizowane wyniki obejmujące dekorowane lub niedekorowane komplety, zestawy ceramiczne, porcelanowe lub szklane, a także naczynia kwadratowe lub okrągłe. Przed złożeniem zamówienia zachęcamy do sprawdzenia, czy wybrany komplet kawowy lub obiadowy nadaje się do mycia w zmywarce.

Dokładamy wszelkich starań, by przed wysyłką do Klienta profesjonalnie zabezpieczyć zamówiony serwis obiadowo-kawowy. Aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia, zalecamy wybór firmy kurierskiej jako sposobu dostawy przesyłki. Umożliwiamy również odbiór własny zamówionego kompletu w siedzibie naszej firmy w Poznaniu.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMBITION
AMEFA
BIOL
BERLINGER HAUS
BOLESŁAWIEC
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
DUO
DURALEX
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
GIPFEL
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KORKMAZ
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LAV
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RIGAMONTI
SIMAX
SSW
ILLA OLIVILLA
TERMISIL
VERONI
WAZA