Rękodzieło Prefect Home - Kamienne makutry, beczki i garnki z kamionki

Naczynia ceramiczne to jedne z najlepszych narzędzi do przechowywania żywności bez konserwantów, w sposób zdrowy i ekologiczny. Taki powrót do tradycji w naszej kuchni zapewni wiele możliwości uzyskania nowych, zachwycających smaków. Garnki, beczki czy dzbanki z kamionki odznaczają się wysoką trwałością i solidnością. Stosowane w kuchniach naszych babć i dziadków służyły im niezawodnie przez wiele lat.

Ceramika – powrót do korzeni

Nasza oferta obejmuje akcesoria i elementy niezbędna na stołach i w kuchniach zarówno domów, jak i wielkich restauracji. Ceramika proponowana w katalogach produktów zachwyci nie tylko praktycznością, ale i walorami wizualnymi. Producentom kamionki udało się uzyskać subtelne i delikatne kształty, mimo grubych ścian naczyń. W ofercie znajdują się:

Współpraca z najlepszymi markami pozwala nam zapewnić naszym Klientom szeroki wybór produktów o najwyższej jakości. Bolesławiec czy Perfect Home to producenci, którzy wykorzystują materiały wysokiej klasy oraz innowacyjne technologie. Takie połączenie pozwala uzyskać produkty trwałe i solidne, o estetycznym wykończeniu.

Korzystając z naszej oferty zyskujesz:

  • Szeroki wybór produktów o ciekawej stylistyce – możesz wybrać do swojej kuchni całkowicie tradycyjne, ciemnobrązowe wzornictwo, ale też modele malowane, z pięknymi motywami, białe lub kremowe. Nie można nie zwrócić uwagi również na piękne kształty. Ceramika w naszej ofercie to propozycje proste i uniwersalne, ale również subtelne, o delikatnych liniach.

  • Kompleksową obsługę – nasza firma doskonale prosperuje od 2007 roku, w którym powstała, i w którym zaczęliśmy tworzyć ofertę, którą nieustannie poszerzamy. Posiadane doświadczenie wykorzystujemy, by pomóc naszym Klientom znaleźć najlepsze i najbardziej dopasowane do ich wymagań rozwiązania.

  • Szybką realizację zamówienia – wiemy, jak cenny jest czas, ponieważ też nie liby czekać. Zapewniamy, że przesyłka dotrze do Ciebie na czas.

Naczynia i garnki ceramiczne przeznaczone są do długotrwałego przechowywania żywności w warunkach ekologicznych, bez użycia konserwantów. Doskonale nadają się do kiszenia ogórków, kwaszenia kapusty, peklowania mięsa, przechowywania smalcu. Charakteryzuje je wysoka jakość, funkcjonalność i estetyczne wykonanie. Przygotowywanie warzyw w garnkach ceramicznych to sprawdzona i zarazem najlepsza metoda utrzymania ich świeżego zapachu i dobrego smaku. W okresie zimowym kwaszona kapusta czy kiszone ogórki z garnka ceramicznego to niezastąpione źródła naturalnych witamin. Z racji tego, iż garnki cylindryczne są niezwykle odporne na temperaturę, z powodzeniem znajdą zastosowanie również jako stylowe, bezpieczne pojemniki na akcesoria kominkowe.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL