Serwisy obiadowe i kawowe – Oferta unikalnych naczyń porcelanowych, okazjonalne zestawy porcelany

A gdyby tak zaaranżować stół tworząc kompozycję pełną estetyki, ale jednocześnie spełniającą praktyczne funkcje? Z naszymi serwisami obiadowo-kawowymi jadalnia odmieni się i zyska na atrakcyjności oferując jednocześnie wygodę i komfort. Stworzyliśmy dla Państwa szeroką ofertę porcelanowych naczyń obiadowych i kawowych, które doskonale spełnią swoją rolę zarówno podczas dużych, rodzinnych przyjęć, jak i niewielkich posiłków w gronie najbliższych.

Dlaczego nasza oferta się wyróżnia?

Ponieważ doskonale wiemy, czego oczekuje się od zastawy obiadowej i kawowej. Mamy świadomość tego, jak ważne jest spójne połączenie estetyki i solidności. Dlatego oferowane produkty z jednej strony zaskakują lekkością i subtelnością form, a z drugiej trwałością, która jest gwarancją odporności na zarysowania. By zapewnić Państwu porcelanę charakteryzująca się tymi cechami nawiązujemy współpracę tylko z tymi producentami, którzy stawiają na najwyższą jakość. Marki, takie jak Lubiana czy Giardino to synonimy solidności dostarczające jednocześnie produkty niezwykle atrakcyjne wizualnie.

Szeroka oferta szyta na miarę potrzeb

Przygotowaliśmy dla Państwa propozycję serwisów obiadowo-kawowych na 4, 6, 12, 18 lub 24 osoby. Dostępne naczynia wykonano z porcelany, ceramiki lub szkła. W ofercie znajdują się produkty o kształtach okrągłym i owalnym, a także bardziej nowoczesne naczynia kwadratowe. Proponowane zastawy stołowe doskonale odnajdą się w:

  • aranżacjach klasycznych – gdzie istotny jest uniwersalny charakter naczyń. Biel i okrągły kształt sprawdzą się idealnie

  • aranżacjach nowoczesnych – w których stawia się na mocne akcenty i oryginalny design, dlatego serwisy kwadratowe, z atrakcyjnymi zdobieniami doskonale podkreślą współczesne wnętrza.

Dla domu i restauracji

Proponowane serwisy obiadowe i kawowe stworzone zostały z myślą o udoskonaleniu spożywania posiłku. Naczynia tworzą wspaniały klimat w aranżacji i jednocześnie, co najważniejsze, zapewniają komfort podczas jedzenia i picia. W naszej ofercie znajdą Państwo komplety porcelanowe, które doskonale sprawdzą się podczas obiadu czy kolacji niezależnie od miejsca ich podania. Szeroki wybór produktów o różnym designie znajdzie zastosowanie zarówno w domowej jadalni, jak i na restauracyjnym stoliku, hotelowym pokoju czy kawiarnianym barze.

Prezentujemy fenomen w ofercie naszego sklepu. Zaopatrz się kompleksowo w rozbudowane kolekcje porcelanowych naczyń. Serwisy obiadowo-kawowe to najbogatsza oferta porcelany, o największej ilości elementów składowych, zapewniająca całkowite wykorzystanie zastawy stołowej w Twojej jadalni. Stwórz swój indywidualny serwis obiadowy i kawowy na miarę swoich oczekiwań i ciesz się unikanym pięknem śnieżnobiałej porcelany. Zainwestuj w jakość najlepszych polskich producentów.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL