Urokliwe serwisy kawowe – Wyjątkowa porcelana na spotkania w gronie przyjaciół

Wspólnie spędzane chwile nabierają wyjątkowego znaczenia przy pysznej i aromatycznej kawie podanej w pięknych i wygodnych naczyniach. Serwisy kawowe to idealny sposób serwowania napoju zarówno podczas rodzinnych spotkań, dużych uroczystości, jak i jednoosobowego relaksu w ciągu długiego, pełnego obowiązków dnia.

Klasycznie czy nowocześnie?

Nie jest tajemnicą to, że serwis kawowy powinien być spójny z otoczeniem, dlatego wybór jego estetyki jest niezwykle ważny. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką ofertę porcelanowych kompletów kawowych odznaczających się różnymi stylami, co pozwoli wybrać ten, który spełni wszystkie oczekiwania, również estetyczne. Wśród propozycji znaleźć można serwisy kawowe klasyczne, białe, ze złotymi lub srebrnymi prążkami o subtelnych kształtach, jak i nowoczesne, o prostokątnych bryłach z designerskimi zdobieniami.

Uniwersalność jest w modzie

Serwisy kawowe, kawowo-deserowe i obiadowo-kawowe dostępne są również w wersji uniwersalnej, która dostosuje się do każdej okoliczności i każdego wnętrza. Dlatego produkty tego typu doskonale sprawdzą się nie tylko w domowym wnętrzu, ale też:

  • w kawiarniach

  • w herbaciarniach

  • w barach i pubach

  • w restauracjach

  • w hotelach

  • w salach przyjęć

  • w salach firmowych.

Cenimy Państwa komfort

Doskonale wiemy, czego oczekuje się od serwisów kawowych. To dlatego oferujemy porcelanę, która:

  • jest trwała i solidna – wysokiej jakości porcelana czyni naczynia odpornymi na zarysowania, umożliwia także mycie ich w zmywarce. Dzięki temu zastawa stołowa nie traci na swej estetyce, mimo częstego i wieloletniego użytkowania

  • pochodzi od najlepszych producentów – Chodzież, Ćmielów, Lubiana i Luminarc oferują serwisy kawowe najwyższej jakości. Wykorzystują solidne materiały i nowoczesne procesy technologiczne, dzięki czemu naczynia są nie tylko trwałe, ale też zapewniają komfort i wygodę podczas spożywania pysznej kawy

  • odznacza się niebywałą estetyką, która wkomponuje się w każde wnętrze i uczyni je atrakcyjniejszym.

Spotkanie w gronie najbliższych, a może poszukujesz niedrogiego a praktycznego prezentu? Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów proponujemy wyjątkową ofertę porcelanowych naczyń. Serwisy kawowe bądź kawowo-deserowe to doskonałe uzupełnienie obiadowej kolekcji porcelanowych naczyń. Ogromy wybór unikalnych fasonów i kolekcji od tradycyjnej klasycznej porcelany po nowoczesną i awangardową kolekcję. Tylko u nas najlepsi producenci jak, Porcelana Chodzież czy też Porcelana „Kristoff”, ich wybór przekłada się na wysoką jakość oferowanych produktów.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL