Sztućce

Sztućce wysokiej jakości będą służyły przez lata bez utraty swojej estetyki i funkcjonalności. Zależy nam na tym, by dostarczać naszym Klientom tylko takie produkty, które są spełnieniem ich oczekiwań i potrzeb, dlatego od 2007 roku prowadzimy sprzedaż produktów gospodarstwa domowego, w tym serwisów obiadowych i kawowych, zastaw stołowych, garnków oraz sztućców. Dla wszystkich Klientów, którym zależy na wysokiej jakości i solidności elementów nakrycia stołu, przygotowaliśmy obszerny katalog produktów o różnej stylistyce i rozmiarach.

Sztućce dla każdego

W naszej szerokiej ofercie znajdują się:

Wszystkie wykonane z najwyższej jakości materiałów i przy użyciu zaawansowanych technologii, dzięki czemu ich użytkowanie jest łatwe i wygodne. Widelce, łyżeczki, łyżki i noże zaprojektowano tak, by zapewniły maksimum komfortu podczas spożywania posiłku i jednocześnie nie sprawiały problemu w utrzymaniu ich w czystości.

Sztućce od najlepszych producentów

Przez ponad 10 lat działalności współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami, którzy znani i cenieni są za dostarczanie produktów wysokiej jakości. Marki takie jak Gerlach, Amefa, Blaumann czy Gerpol zapewniają szeroki wybór sztućców o różnej stylistyce. Produkty wybierane są nie tylko do nowoczesnych mieszkań, ale również do klasycznych i eleganckich restauracji, w których nawiązuje się do tradycjonalizmu.

Jakość na pierwszym miejscu


Misją naszego sklepu jest dostarczanie produktów, które będą spełnieniem oczekiwań naszych Klientów. Bez względu na to, czy zależy Ci na komplecie sztućców eleganckich czy nowoczesnych, pojedynczych elementach możesz mieć pewność, że się nie zawiedziesz. Nasza oferta to nie tylko najlepsze produkty, ale też najwyższa jakość usług. Zapewniamy szybką realizację nawet bardzo dużych zamówień, a także solidne i rzetelne zabezpieczenie paczki chroniące przed zniszczeniami w trakcie dostawy.

Jedzenie to znacznie więcej niż konsumowanie. Doskonale to rozumiemy. Dlatego przedstawiamy Państwu idealnie dobra asortyment dodatkowy do produktów porcelanowych w postaci szerokiej gamy sztućców oraz akcesorii szefa kuchni.Nasza oferta sztućców stołowych i kuchennych sprawią, że każdy posiłek, bez względu na okazję, będziesz spożywać z ogromną przyjemnością i w pięknej oprawie. Zapraszamy Ciebie do obejrzenia oferty sztućców marek Amefa, Gerpol, Gerlach, specjalnie przygotowanej z myślą zarówno o gastronomii jak i o klientach indywidualnych.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL