Formy płatności

 

Sposoby płatności w sklepie http://serwisy-obiadowe24.plW naszym sklepie dbamy o twoją wygodę, dlatego masz u nas możliwość zapłaty za zakupy na wiele sposobów.

» Zwykły przelew na konto (przedpłata)

Jeden z tradycyjnych i bardzo rozpowszechnionych sposobów zapłaty za zamówienie. Po złożeniu zamówienia w naszym sklepie, otrzymasz od nas wiadomość e-mail z danymi do przelewu. Mając te dane możesz wykonać przelew na nasz rachunek bankowy na wiele sposobów: w swoim banku (bankowość elektroniczna lub przy wizycie w placówce), na poczcie lub w sklepach, które umożliwiają płacenie rachunków przy kasie.

» Płatności internetowe poprzez system płatności internetowych PayU.

System płatności internetowych PayU to szybka, bezpieczna oraz prosta metoda zapłaty za towary w naszym sklepie, tak aby nasi klienci odczuwali pełen komfort i wygodę. Możesz wybrać spośród automatycznych płatności przelewami z banków internetowych, tradycyjnym przelewem, czy też kartami płatniczymi. System ten obsługuje płatności kartami płatniczymi, kredytowymi oraz tradycyjnymi przelewami. Po wybraniu opcji przelewu za pośrednictwem systemu PayU zostaniesz przekierowany do swojego banku, gdzie należy się zalogować i wykonać przelew. Dane do przelewu zostaną automatycznie wypełnione przez system.

» Płatność przy odbiorze – pobranie

Pobranie jest opcją zapłaty za zakupy w momencie ich doręczenia przez kuriera. Płatność ta polega na zapłacie kurierowi za zamówienie. Pobranie to rozwiązanie dla osób, które obawiają się, że nie otrzymają towarów za które zapłacili.

» Płatność przy odbiorze – odbiór osobisty

Jest to opcja dla osób, które zamówiły od nas towar i chciałyby go same odebrać z naszego magazynu.

» Zakupy na raty

W naszym sklepie istnieje możliwość zapłaty za zamówiony towar w systemie ratalnym, dzięki programowi „Raty PayU”. Przy płatności ratalnej sam wybierasz okres spłaty od 3 do 36 rat. Wniosek ratalny można wypełnić spełniając jeden ważny warunek, a mianowicie zamówienie powinno być na kwotę nie mniejszą niż 300 złotych. Cała procedura odbywa się on-line, bez udziału sklepu, bez wniosków ratalnych, podpisów oraz zaświadczeń o zarobkach. Wielu naszych klientów chwali sobie ten sposób płatności.Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL