Klasyczne i nowoczesne wazony szklane na Twoje kompozycje kwiatowe

Każdy, kto dba o to, by swój stół zaaranżować, a nie tylko nakryć doskonale wie, że kompozycja nie może obyć się bez świeżych kwiatów. Zapach róż czy frezji będzie dodawał lekkości, wykwintności i uroczystego charakteru, dlatego tak bardzo ważne jest, by podczas kompletowania własnej zastawy stołowej, wybrać do niej odpowiednie wazony. Doskonale wiemy, że ich estetyka ma tak samo ważne znaczenie, co ich trwałość, dlatego współpracujemy z najlepszymi markami, które dostarczają produkty wysokiej jakości.

Wazony, które zachwycą gości

Wybierając wazony szklane do aranżacji stołu stawia się przede wszystkim na och walory wizualne. Piękne, subtelne kształty mają ogromne znaczenie dla wyglądu całości. Jeśli więc szukasz naczyń do kwiatów, które z jednej strony mają delikatne i powabne linie, a z drugiej odznaczają się wysoką odpornością na uszkodzenia, są solidne i trwałe, to w naszej ofercie z pewnością takie znajdziesz. Wśród propozycji czekają na Ciebie flakony szklane i wazony zarówno o nowoczesnym, jak i uniwersalnym designie. Produkty pochodzące od marek, takich jak Bohemia czy Pasabahce odnajdują się na stołach weselnych, w restauracjach, kawiarniach i domowych jadalniach.

Jakość, której szukasz

  • Dostarczaniem wysokiej jakości naczyń szklanych i porcelanowych oraz innych produktów gospodarstwa domowego zajmujemy się od 2007 roku. Przez ten czas nawiązaliśmy współpracę z wieloma znanymi i cenionymi markami i rozwinęliśmy naszą ofertę dostosowując ją do Twoich potrzeb.

  • Oferujemy produkty, które wpisują się w każde, nawet najbardziej wymagające gusta. Nasze wazony i flakony szklane doskonale prezentują się we wnętrzach minimalistycznych i loftowych, ale też tradycyjnych i klasycznych.

Zapewniamy najwyższą jakość usług. Jeśli zależy Ci na czasie, nie chcesz już nigdy więcej czekać zbyt długo na zamówione naczynia lub obawiać się, że dotrą uszkodzone – zaufaj nam. Każde zlecenie, bez względu na jego rozmiar realizujemy sprawnie i na czas. Naczynia są właściwie zabezpieczone na czas podróży.

Chcesz ozdobić swój dom czy mieszkanie pięknymi kwiatami ciętymi, a nie masz odpowiedniego naczynia? Zobacz czy oferowane wazony szklane sprostają Twoim wymaganiom. Mnogość ciekawych kształtów i wielkości, a co najważniejsze wszystkie wykonane z idealnie przeźroczystego szkła, aby cieszyć oko z pięknych kwiatowych aranżacji. Twój stół może wyglądać pięknie, niezależnie od pory roku.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMBITION
AMEFA
BIOL
BERLINGER HAUS
BOLESŁAWIEC
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
DUO
DURALEX
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
GIPFEL
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KORKMAZ
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LAV
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RIGAMONTI
SIMAX
SSW
ILLA OLIVILLA
TERMISIL
VERONI
WAZA